JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Bodystocking

Bodystocking
Punčocha na celé tělo? Tak přesně to je bodystocking. Jemná elastická síťka pokrývá celé tělo, a žena tak je celá oblečená, neoblečená… Ale v každém případě neskutečně rajcovní. Originální motivy podporují fantazii a dokáží vyzdvihnout přednosti ženského těla. A jako třešnička na dortu pak funguje praktický rozparek v rozkroku, který otevírá cestu k erotickým hrátkám, aniž by bylo nutné celý overal svlékat. Bodystocking je taktéž originálním dárkem, kterým rozhodně překvapíte! Vyzkoušejte něco nového – vyzkoušejte bodystocking.    

Bodystocking

Punčocha na celé tělo? Tak přesně to je bodystocking. Jemná elastická síťka pokrývá celé tělo, a žena tak je celá oblečená, neoblečená… Ale v každém případě neskutečně rajcovní. Originální motivy podporují fantazii a dokáží vyzdvihnout přednosti ženského těla. A jako třešnička na dortu pak funguje praktický rozparek v rozkroku, který otevírá cestu k erotickým hrátkám, aniž by bylo nutné celý overal svlékat. Bodystocking je taktéž originálním dárkem, kterým rozhodně překvapíte!

Vyzkoušejte něco nového – vyzkoušejte bodystocking.

 

 

Bodystocking pro odvážné

Bodyctocking rozhodně není pro každého. Řadíte se však mezi ty, kterým připadá vzrušující? Nebojte se jej vyzkoušet. Mužskou fantazii dokáže úžasně stimulovat a něžnému pohlaví dodá sebevědomí. Vždyť kdy jindy si může žena připadat více sexy než v objetí krajek, které zcela prostopášně odhalují partie, které běžně zůstávají skryty? Bodystocking je pro odvážné a ti, kteří počáteční strach překonají, budou sladce odměněni. Zařadíte se mezi ně? Podívejte se také na sexy erotické body

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servisuje Programia.cz

Podprsenky až s -35% slevou

Doprava
ZDARMA!

nad 799 Kč!

Do konce akce zbývá:

Shop roku