JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1499 Kč


PENÍZE ZPĚT

Vrátíme Vám 8 % z hodnoty každého nákupu do pokladničky

Dvoudílné plavky

Dvoudílné plavky z naší nabídky vždy perfektně sedí. Ptáte se proč? Vybrat si totiž můžete rozdílnou velikost spodního a horního dílu za stejnou cenu! Máte větší boky, nebo Vás obvykle škrtí podprsenka od plavek? Žádný problém. Naše dvoudílné plavky Vám padnou bez jediné chybičky.   V široké nabídce naleznete dámské sexy bikiny, dvoudílné plavky tankiny nejen pro plnoštíhlé, samostatné díly plavek, které můžete kombinovat dle libosti. Můžete vybírat z široké nabídky vyztužených plavek s Push-Up efektem pro menší prsa až po XXL modely pro velká prsa. Z kolekce plavek 2015 si vybere každá žena!

Dvoudílné plavky

Dvoudílné plavky z naší nabídky vždy perfektně sedí. Ptáte se proč? Vybrat si totiž můžete rozdílnou velikost spodního a horního dílu za stejnou cenu! Máte větší boky, nebo Vás obvykle škrtí podprsenka od plavek? Žádný problém. Naše dvoudílné plavky Vám padnou bez jediné chybičky.  

V široké nabídce naleznete dámské sexy bikiny, dvoudílné plavky tankiny nejen pro plnoštíhlé, samostatné díly plavek, které můžete kombinovat dle libosti. Můžete vybírat z široké nabídky vyztužených plavek s Push-Up efektem pro menší prsa až po XXL modely pro velká prsaZ kolekce plavek 2015 si vybere každá žena!

Dvoudílné plavky pro krásné opálení

Dovolenou u moře si žádná žena nedovede bez dvoudílných sexy plavek představit. Ty totiž nejenže zaručí obdivné pohledy okolí, ale navíc se postarají o krásné opalení s minimem míst bílé neopálené kůže. Slunění na pláži je bez dvoudílných plavek nemyslitelné. Dvojdílné plavky - mikro bikiny však využijete i v našich končinách u bazénu nebo u rybníku. Opalte si bříško a staňte se královnou pláže i českých rybníků - s plavkami z Astratex.cz.

Dvoudílné plavky z nové kolekce

Kolekce pro rok 2015 si pro Vás připravila to nejlepší. Vyberte si ze široké nabídky módních a líbivých střihů a pestré palety barev. Moderní dvoudílné plavky nesmějí ve Vašem šatníku chybět. V naší nabídce naleznete svůdné micro bikini, plavky s Push-Up vycpávkami i bez nich - pro ženy těhotné, tankiny nejen pro plnoštíhlé, s větším poprsím i menšími ňadry. Dvoudílné dámské plavky 2015 si zamilujete.

Chcete, aby Vaše dámské plavky vydržely stále jako nové? Přečtěte si našeho rádce Jak pečovat o plavky.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

Copyright 2005-2015 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servisuje Programia.cz

sleva až -30%
zatoulané maily