JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.
Sleva 25 %
Sleva 25 %

Legíny

Legíny
  Legíny už dávno nejsou jen pohodlným domácím oblečením. Právem se stávají hrdou součástí šatníku každé moderní ženy. Nechybí náhodou v tom Vašem? Vyberte si pro sebe ty pravé na Astartex.cz. Legíny se staly módním hitem a jejich obliba stále roste. A není se čemu divit. Legíny nejenže skvěle vypadají, ale jsou také příjemné na dotek. Přinášíme Vám mnoho různých vzorů, mezi nimiž si vybere jednoduše každá. A co Vy – už jste si také vybrala pro sebe ty nejhezčí kousky? Hladké, lesklé, koženkové, s moderními vzory… a čekají je na Vás! Tak vybírejte.

Vymazat všechny filtry

Legíny

 

Legíny už dávno nejsou jen pohodlným domácím oblečením. Právem se stávají hrdou součástí šatníku každé moderní ženy. Nechybí náhodou v tom Vašem? Vyberte si pro sebe ty pravé na Astartex.cz. Legíny se staly módním hitem a jejich obliba stále roste. A není se čemu divit. Legíny nejenže skvěle vypadají, ale jsou také příjemné na dotek. Přinášíme Vám mnoho různých vzorů, mezi nimiž si vybere jednoduše každá. A co Vy – už jste si také vybrala pro sebe ty nejhezčí kousky?

Hladké, lesklé, koženkové, s moderními vzory… a čekají je na Vás! Tak vybírejte.

 

Legíny pod šaty i k tričku

Přemýšlíte, zda vůbec legíny unosíte? Tenhle kouzelný kousek oblečení rozhodně nezůstane nečinně ležet na dně skříně. Legíny totiž můžete nosit k šatům místo punčoch nebo je povýšit a nechat hrát hlavní roli v kompletu s tričkem a moderním páskem. Model, ve kterém budete vypadat šmrncovně, si jistě snadno sestavíte sama. Nenechte si ujet módní vlak a naskočte přímo do vagónu s legínami. Astratex.cz Vám s výběrem těch pravých rád pomůže.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Copyright 2005-2016 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servisuje Programia.cz

Sleva 25 %.
Roztančený podzim.