JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Bezešvé prádlo

Bezešvé prádlo
Hledáte spodní prádlo, které se nebude rýsovat pod těsnými kalhotami nebo pod přiléhavou blůzkou? Vyzkoušejte bezešvé spodní prádlo z naší nabídky. Speciální střihy nemají žádné švy, takže už se nebudete muset bát, že Váš dokonalý vzhled pokazí vystupující hrbolky na bocích kalhot. Nebojte se nosit přiléhavé topy a šaty – vždyť v tom vypadáte skvěle. A s bezešvým spodním prádlem Vám už švy nebudou kazit náladu. Dejte sbohem švům, které tak nehezky vystupují pod oblečením – objednejte si bezešvé prádlo z Astratex.cz.

Bezešvé prádlo

Hledáte spodní prádlo, které se nebude rýsovat pod těsnými kalhotami nebo pod přiléhavou blůzkou? Vyzkoušejte bezešvé spodní prádlo z naší nabídky. Speciální střihy nemají žádné švy, takže už se nebudete muset bát, že Váš dokonalý vzhled pokazí vystupující hrbolky na bocích kalhot. Nebojte se nosit přiléhavé topy a šaty – vždyť v tom vypadáte skvěle. A s bezešvým spodním prádlem Vám už švy nebudou kazit náladu.

Dejte sbohem švům, které tak nehezky vystupují pod oblečením – objednejte si bezešvé prádlo z Astratex.cz.

Bezešvé podprsenky, kalhotky i další kousky

Vyrážíte na ples v lehkých splývavých šatech či v modelu, který Vás těsně obepíná a vyzdvihává krásu Vašich křivek? Která žena by v plesových šatech nechtěla být dokonalá? Celkový dojem však snadno mohou pokazit švy podprsenky – zejména ty na boku či napříč košíčky. Bezešvé podprsenky však představují dokonalé řešení, neboť nejsou pod korzety ani jemnými topy vidět. Stejnou službu prokáží i bezešvé kalhotky, které jsou navíc tak úžasně pohodlné…

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Black & White -30 %.