JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Bikiny

Bikiny
Možná Vás překvapí fakt, že všechny dvoudílné plavky jsou považovány za bikiny! Vysvětlení: plážová revoluce 1957 nazvala rozdělení klasických jednodílných plavek bikinami. Až s léty a s přibývajícími druhy plavek se spíše jako dámské bikiny označují trojúhelníčkové plavky. Proto jsme také pro Vás připravili kategorii plavky bikiny, kde všechny trojúhelníčkové dvoudílné plavky najdete na jednom místě.

Bikiny

Možná Vás překvapí fakt, že všechny dvoudílné plavky jsou považovány za bikiny! Vysvětlení: plážová revoluce 1957 nazvala rozdělení klasických jednodílných plavek bikinami.

Až s léty a s přibývajícími druhy plavek se spíše jako dámské bikiny označují trojúhelníčkové plavky. Proto jsme také pro Vás připravili kategorii plavky bikiny, kde všechny trojúhelníčkové dvoudílné plavky najdete na jednom místě.

1 2 3

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Black friday -30 %

Doprava
ZDARMA!

nad 299 Kč!

Do konce akce zbývá: