JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Bonusy a slevy

 
Na stránkách www.astratex.cz můžete získat celou řadu bonusů a slev. Pokud chvilku věnujete následujícím řádkům, zjistíte, že být klientem Astratex.cz se opravdu vyplatí.

Základní úspora vyplývá už z toho, že Astratex.cz pro Vás vybírá pouze kvalitní zboží v přijatelné cenové hladině. Materiály i ostatní komponenty prádla a plavek pocházejí z EU (zde probíhá i jejich výroba). Přesto jsou naše ceny v porovnáním se zbožím z Asie velmi příznivé.

Přehled bonusů a slev 

 • Akce týdne: 

  Výrobky z této kategorie jsou nabízeny po omezenou dobu s 10–40% slevou.

 • Slevový kód:  

  Pokud použijete slevový kód (např. z námi rozesílaného AstraTIPu), pak se Vám odečte uvedená částka nebo % z částky za zboží.

  Návod, jak uplatnit slevový kód, najdete zde.

 • Poštovné ZDARMA:

  Pokud nakoupíte zboží za částku min. 1499 Kč, nebudete platit poštovné ani balné. Ušetříte až 120 Kč, případně 89 Kč při platbě předem.

 • Vaše Pokladnička: 

  Pokud se zaregistrujete, nakoupíte a zaplatíte, pak Vám vrátíme ZPĚT částku ve výši 8 % z hodnoty nakoupeného zboží. Tuto částku můžete po dobu 6 měsíců využít k úhradě zboží v následujícím nákupu.

  Více informací o Pokladničce najdete zde.

 

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všechny podprsenky. Výprodej až -60 %.