JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Čepice, šály, rukavice

Čepice, šály, rukavice
Jste připravena na chladné měsíce? Nenechte lezavý chlad, aby Vám vlezl za límec, a mráz, aby Vás štípal do uší a do prstů. Pořiďte si krásné a teploučké rukavice, čepice a šály z naší extra nabídky. Sledujeme módní trendy, a tak u nás nakoupíte hitovky podle poslední módy – na první pohled si je zamilujete. Nemrzněte, když můžete být v teple, a netrapte se ve starých kouscích, když můžete mít nové a trendy. Obměňte šatník – letos jsou v módě pletené doplňky.

Čepice, šály, rukavice

Jste připravena na chladné měsíce? Nenechte lezavý chlad, aby Vám vlezl za límec, a mráz, aby Vás štípal do uší a do prstů. Pořiďte si krásné a teploučké rukavice, čepice a šály z naší extra nabídky. Sledujeme módní trendy, a tak u nás nakoupíte hitovky podle poslední módy – na první pohled si je zamilujete. Nemrzněte, když můžete být v teple, a netrapte se ve starých kouscích, když můžete mít nové a trendy.

Obměňte šatník – letos jsou v módě pletené doplňky.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všechny podprsenky. Výprodej až -60 %.