JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Dárkové kalhotky

Dárkové kalhotky
Přemýšlíte, jaký své partnerce pořídíte tentokrát dárek? Spodním prádlem určitě nic nezkazíte. Má však Vaše přítelkyně či žena od Vás doma už několik podprsenek? Praktické dárky jistě přijdou vhod – co kdybyste však tentokrát své milé darovali kalhotky, které předčí její představy? Takové, které může nosit každý den a současně si je zamilujte pro jejich originální a milý vzhled? Připravili jsme pro Vás speciální kategorii plnou těch nejkrásnějších kalhotek, které byly navrženy právě pro speciální příležitosti. Vyberte své partnerce krásné dárkové kalhotky a udělejte jí radost. 

Dárkové kalhotky

Přemýšlíte, jaký své partnerce pořídíte tentokrát dárek? Spodním prádlem určitě nic nezkazíte. Má však Vaše přítelkyně či žena od Vás doma už několik podprsenek? Praktické dárky jistě přijdou vhod – co kdybyste však tentokrát své milé darovali kalhotky, které předčí její představy? Takové, které může nosit každý den a současně si je zamilujte pro jejich originální a milý vzhled? Připravili jsme pro Vás speciální kategorii plnou těch nejkrásnějších kalhotek, které byly navrženy právě pro speciální příležitosti.

Vyberte své partnerce krásné dárkové kalhotky a udělejte jí radost. 

Dárkové kalhotky i s dárkovou krabičkou

Patříte také mezi muže, kteří považují dárkový papír a mašle za přirozené nepřátele? Končí všechny Vaše pokusy o zabalení dárku katastrofou? Kalhotky v naší nabídce jsou už zabaleny v dárkové krabičce, a tak se jím už nemusíte dále zabývat. Stačí, když vyberete pro svoji milou ty nejhezčí, a můžete se těšit z její radosti. A nezáleží na tom, zda kupujete dárek k Valentýnu, narozeninám nebo třeba pod vánoční stromeček.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všechny podprsenky. Výprodej až -60 %.