JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Doplňky

Doplňky
Postelové chvilky ve dvou jsou jako hra pro velké děti. Co si tu hru ještě více zpříjemnit? Astratex.cz Vám vedle erotického spodního prádla přináší také množství erotických doplňků, které využijete v kombinaci se svůdnými korzety, body či podvazky. Nedovolte, aby Váš intimní život ovládla nuda a stereotyp a včas si jej okořeňte. Na erotické prádlo si možná po čase zvyknete, naše doplňky Vás však z nudy zase rychle vytáhnou ven! S našimi erotickými doplňky se Vám postelové hrátky nikdy neomrzí.

Doplňky

Postelové chvilky ve dvou jsou jako hra pro velké děti. Co si tu hru ještě více zpříjemnit? Astratex.cz Vám vedle erotického spodního prádla přináší také množství erotických doplňků, které využijete v kombinaci se svůdnými korzety, body či podvazky. Nedovolte, aby Váš intimní život ovládla nuda a stereotyp a včas si jej okořeňte. Na erotické prádlo si možná po čase zvyknete, naše doplňky Vás však z nudy zase rychle vytáhnou ven!

S našimi erotickými doplňky se Vám postelové hrátky nikdy neomrzí.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Black friday -30 %

Doprava
ZDARMA!

Zcela zdarma!

Do konce akce zbývá: