JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Funkční prádlo

Funkční prádlo
Funkční prádlo si díky svým praktickým výhodám rychle získalo oblibu. Pomůže Vám zůstat v suchu a teple i při extrémní fyzické zátěži. Jeho úkolem je odvádět pot od těla a udržet příjemnou pocitovou teplotu. Patří už neodmyslitelně ke komfortu při volnočasových aktivitách.    První vrstva je brána jako základní a stane se v podstatě Vaši druhou kůží. Má sací vlastnosti, které odvádí pot od těla a zároveň udržuje konstantní tělesnou teplotu. Více zde>.  Druhá vrstva je tepelně izolační a obléká se na první vrstvu. Zamezuje ztrátě tělesného tepla a je určená do chladného počasí. Více zde>.

Funkční prádlo

Funkční prádlo si díky svým praktickým výhodám rychle získalo oblibu. Pomůže Vám zůstat v suchu a teple i při extrémní fyzické zátěži. Jeho úkolem je odvádět pot od těla a udržet příjemnou pocitovou teplotu. Patří už neodmyslitelně ke komfortu při volnočasových aktivitách. 
 
První vrstva je brána jako základní a stane se v podstatě Vaši druhou kůží. Má sací vlastnosti, které odvádí pot od těla a zároveň udržuje konstantní tělesnou teplotu. Více zde>
Druhá vrstva je tepelně izolační a obléká se na první vrstvu. Zamezuje ztrátě tělesného tepla a je určená do chladného počasí. Více zde>.

Funkční prádlo pro exkluzivní pocit sucha

Ptáte se, v čem je to tolik opěvované funkční prádlo vlastně tak výjimečné? Je vyrobeno ze speciálních syntetických vláken, která enormně nasáknou vlhkost a odvedou ji pryč od těla. Díky tomu budete v suchu – už žádný lepivý pocit na zpocených zádech. Funkční prádlo zůstává suché, neboť předává vlhkost do vzduchu či dalších vrstev oblečení. A když podáte extrémní výkon a funkční prádlo přece jen trochu navlhne, můžete si být jisti, že do druhého dne jej budete mít opět suché a můžete jej použít.

Funkční prádlo nestudí

Máte zpocená záda a při zafoukání větru se Vám navlhlé tričko přilepí na kůži a nepříjemně zastudí? S funkčním prádlem se Vám to nestane. Termo prádlo totiž nestudí. Nasáklou vlhkost totiž předá dále – do vzduchu nebo do dalších vrstev oblečení a samotné zůstane suché, a tedy nestudí. Vyzkoušejte komfort při sportu i Vy a objednejte si termoprádlo pro všechny své zimní pohybové aktivity.
 

Funkční prádlo je pro všechny příležitosti

Zajistit si dokonalé pohodlí znamená obléknout se do termoprádla od hlavy až k patě. Naštěstí s Astratexem to je hračka. V naší nabídce totiž najdete dámská termo trička, trenky i spodky. A to jak s dlouhými či krátkými rukávy či nohavicemi. A nezapomínáme ani na praktické termoponožky, které Vám zajistí nohy v teple. A to je pro horské túry i pořádnou lyžovačku základ. Navíc si můžete vybrat z vícera barev a vystoupit tak z nudné šedi černého oblečení – v nabídce i modré či červené kousky! 

 

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všechny podprsenky. Výprodej až -60 %.

Doprava
ZDARMA!

zcela zdarma!

Do konce akce zbývá: