JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Funkční prádlo

Funkční prádlo
Kvalitní pánské funkční prádlo oceníte při každé sportovní aktivitě. Vaše pokožka zůstane suchá a Vy si budete moci lyžování, hokej a další zimní aktivity vychutnat naplno – s pocitem komfortního sucha a tepla. Nezapomeňte ovšem, že se funkční prádlo dělí do dvou kategorií - první a druhá vrstva.  První vrstva je brána jako základní a stane se v podstatě Vaši druhou kůží. Má sací vlastnosti, které odvádí pot od těla a udržuje konstantní tělesnou teplotu. Více zde>.  Druhá vrstva je tepelně izolační a obléká se na první vrstvu. Zamezuje ztrátě tělesného tepla a je určená do chladného počasí. Více zde>.

Funkční prádlo

Kvalitní pánské funkční prádlo oceníte při každé sportovní aktivitě. Vaše pokožka zůstane suchá a Vy si budete moci lyžování, hokej a další zimní aktivity vychutnat naplno – s pocitem komfortního sucha a tepla. Nezapomeňte ovšem, že se funkční prádlo dělí do dvou kategorií - první a druhá vrstva. 

První vrstva je brána jako základní a stane se v podstatě Vaši druhou kůží. Má sací vlastnosti, které odvádí pot od těla a udržuje konstantní tělesnou teplotu. Více zde>

Druhá vrstva je tepelně izolační a obléká se na první vrstvu. Zamezuje ztrátě tělesného tepla a je určená do chladného počasí. Více zde>.

Funkční prádlo pro exkluzivní pocit sucha

Ptáte se, v čem je to tolik opěvované funkční prádlo vlastně tak výjimečné? Je vyrobeno ze speciálních syntetických vláken, která enormně nasáknou vlhkost a odvedou ji pryč od těla. Díky tomu budete v suchu – už žádný lepivý pocit na zpocených zádech. Funkční prádlo zůstává suché, neboť předává vlhkost do vzduchu či dalších vrstev oblečení. A když podáte extrémní výkon a funkční prádlo přece jen trochu navlhne, můžete si být jisti, že do druhého dne jej budete mít opět suché a můžete jej použít.
 

Funkční prádlo nestudí

Máte zpocená záda a při zafoukání větru se Vám navlhlé tričko přilepí na kůži a nepříjemně zastudí? S funkčním prádlem se Vám to nestane. Termo prádlo totiž nestudí. Nasáklou vlhkost totiž předá dále – do vzduchu nebo do dalších vrstev oblečení a samotné zůstane suché, a tedy nestudí. Vyzkoušejte komfort při sportu i Vy a objednejte si termoprádlo pro všechny své zimní pohybové aktivity.
 

Funkční prádlo je pro všechny příležitosti

Zajistit si dokonalé pohodlí znamená obléknout se do termoprádla od hlavy až k patě. Naštěstí s Astratexem to je hračka. V naší nabídce totiž najdete dámská termo trička, trenky i spodky. A to jak s dlouhými či krátkými rukávy či nohavicemi. A nezapomínáme ani na praktické termoponožky, které Vám zajistí nohy v teple. A to je pro horské túry i pořádnou lyžovačku základ. Navíc si můžete vybrat z vícera barev a vystoupit tak z nudné šedi černého oblečení – v nabídce i modré či červené kousky! 

 

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Top produkty -33 %.