JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Kalhotky

Kalhotky
Jste milovnicí pohybu a bez sportu si nedovedete představit ani jediný den? Anebo si jen tu a tam ráda zaskočíte do fitness centra, abyste si vylepšila postavu? V každém případě se jistě chcete vyhnout nepohodlným a škrtícím kalhotkám. Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších sportovních kalhotek, které jsou zárukou pohodlí. Pohoda a dobrá nálada jsou předpokladem lepších sportovních výkonů. Proč se o ně ochuzovat nepadnoucím nebo nevhodným spodním prádlem? Sportuje od rána do večera v pohodlných a funkčních sportovních kalhotkách z Astartex.cz.

Kalhotky

Jste milovnicí pohybu a bez sportu si nedovedete představit ani jediný den? Anebo si jen tu a tam ráda zaskočíte do fitness centra, abyste si vylepšila postavu? V každém případě se jistě chcete vyhnout nepohodlným a škrtícím kalhotkám. Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších sportovních kalhotek, které jsou zárukou pohodlí. Pohoda a dobrá nálada jsou předpokladem lepších sportovních výkonů. Proč se o ně ochuzovat nepadnoucím nebo nevhodným spodním prádlem?

Sportuje od rána do večera v pohodlných a funkčních sportovních kalhotkách z Astartex.cz.

Sportovní kalhotky – střih i speciální úpravy

Ne ve všech kalhotkách se budete při sportu cítit příjemně. Trendy střihy totiž leckdy preferují atraktivní vzhled před pohodlím. Proto jsme pro Vás vybrali sportovní kalhotky, jejichž střih Vám garantuje komfortní nošení. Radost ze sportovního zážitku Vám však může pokazit i nadměrné pocení. Vyberte si proto kalhotky s antibakteriální úpravou pro maximální hygienu.

 

Tanga na sport?

Ačkoliv většina žen nosí tanga kalhotky pod šaty nebo pod těsné kostýmky, nemusíte se bát obléct si je také na sport. Základem je kvalitní materiál a pohodlný, nejlépe bezešvý střih. Sportovní tanga v naší nabídce uvítají všechny sportovkyně, které si i během sportovního výkonu zakládají na perfektním a reprezentativním vzhledu.

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si pro sebe kalhotky pro všechny sportovní aktivity.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Black friday -25 %