491 204 304
Menu

martin test alfa beta gama


Datum: 30.4.2019

Milí zákazníci,

věřte, že i pro nás v Astratexu je zdraví tou nejdůležitější hodnotou. Děláme co umíme, abychom udrželi naše zaměstnance, jejich rodiny i sebe v bezpečí a zároveň zachovali kvalitu fungování našich služeb na úrovni, na kterou jste u nás zvyklí.

Nepřetržitě sledujeme aktuální vývoj šíření nemoci a snažíme se na něj reagovat zaváděním co nejpřísnějších hygienických opatření ve všech odděleních firmy. Jsme v neustálém kontaktu s našimi dopravci, abychom pro vás měli informace o aktuálních možnostech doručení.

Náš e-shop tak funguje přes všechna omezení bez zásadních změn a vy můžete nadále objednávat z bezpečí domova a balíček si nechat doručit až před dveře.

Přejeme vám všem, aby se situace co nejdříve obrátila k lepšímu.

Děkujeme za vaši důvěru a přízeň.

Celý tým Astratex


NÁŠ E-SHOP FUNGUJE BEZ ZÁSADNÍCH ZMĚN

 • dobu výměny a vrácení
  prodlužujeme na 45 dní

 • objednáváte
  z bezpečí domova

 • doručujeme až ke
  dveřím vašeho domova

 • platit můžete později s
  Bezplatným vyzkoušením

Zvladnemeto

CHRAŇTE SEBE I OKOLÍ A PLAŤTE ONLINE!

Dejte přednost online platbě před dobírkou, případně plaťte bezkontaktní kartou.
Snížíte tak nezbytný kontakt s dalšími osobami.

JAK PŘÍJEMNĚ TRÁVIT ČAS A ZŮSTAT V POHODLÍ?

AKTUÁLNÍ MOŽNOSTI DOPRAVY

Česká pošta

Dopravce vám ho doveze na zvolenou adresu a osobně předá, případně nechá za dveřmi. S kurýrem se domluvíte telefonicky, ozve se vám.

Do schránky dostanete výzvu a balíček na vás bude 30 dní čekat na pobočce České pošty. Vyzvednout vám ho ale může i někdo jiný (musí znát kód, který vám přišel v e-mailu nebo SMS).

Bydlíte v uzavřené oblasti?
Balíček vám Česká pošta uloží na 30 dní.
PPL

Kurýr PPL vám balíček doveze na zvolenou adresu a osobně předá, případně nechá za dveřmi. S kurýrem se domluvíte telefonicky, ozve se vám.Pokud máte nařízenou karanténu, můžete využít i službu Doručení zásilky na bezpečné místo, které si sami určíte. Kurýr vás bude kontaktovat telefonicky a balíček zanechá na vámi určeném místě.Do uzavřených lokalit nedoručuje.

Zásilkovna

Zásilkovna funguje v omezeném režimu. Sledujte Výdejní síť Zásilkovny, najdete zde, která výdejní místa jsou v provozu.

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jsem v karanténě a Česká pošta mi má doručit Balík do ruky. Co mám dělat?
Pošlete za sebe někoho jiného (musí znát kód, který vám přišel v e-mailu nebo SMS). Balíček si ale můžete nechat také přeposlat (služba Dosílka) na jinou adresu (např. k sousedovi, příbuznému). Návod najdete na výzvě k vyzvednutí.
Jsem v karanténě a objednávku mi má doručit PPL kurýr. Co mám dělat?
Zásilku doručenou na domluvený PPL Parcelshop za vás může převzít kdokoliv (musí znát kód, který vám přišel v e-mailu nebo SMS). Nebo může řidič předat zásilku vámi pověřené osobě – např. sousedovi, se kterým se domluvíte. Balíček si také můžete nechat uložený na depu – řidič zažádá o prodloužení jeho úložní doby.
Mám objednávku na výdejním místě, které je aktuálně uzavřené. Co mám dělat?
Objednejte si své zboží znovu a zvolte dopravu kurýrem PPL nebo na Českou poštu. V případě, že jste platili předem, zboží bude po uplynutí úložní doby odesláno zpět k nám a my vám vrátíme peníze.
Chtěl/a jsem objednávku zaplatit až na výdejním místě, je to stále možné?
Ano, počítejte však s tím, že na výdejních místech Zásilkovny je možná pouze platba kartou.

Nevíte si s něčím rady?

Nevíte si s něčím rady? Obraťte se operátorky našeho zákaznického centra na telefonním čísle 491 204 304, popř. e-mailem na info@astratex.cz.
Ochotně vám poradí.