JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Astratex hlavním partnerem Miss Face 2017

Hrdě se hlásíme k tomu, že jsme se stali hlavním partnerem Miss Face Czech Republic 2017. Oceňujeme, že soutěž přistupuje k dívkám jako k individualitám, neklade požadavky na minimální výšku či míry. Respektuje, že každé ženské tělo je originál a že krása není jen jedna. Stejně jako my v Astratex.

Hlasujte v soutěži Miss Astratex

U nás vyhrává každý! Hlasujte pro svou Miss Astratex a automaticky získáváte slevu 100 Kč na nákup v našem e-shopu Astratex.cz.

Zvolte z 10 finalistek tu, která se stane tváří značky Astratex. Vyberte sami, která z dívek Vám bude přinášet aktuální novinky ze světa spodního prádla. Hlasovat můžete od 4. 9. do 28. 9. 2017.

  • Z účastníků soutěže, kteří dali svůj hlas vítězce Miss Astratex, budou vylosováni 3 šťastní výherci, kteří získají poukaz na nákup zboží na www.astratex.cz
  • Ceny pro výherce:
    • 1. místo – poukaz v hodnotě 3 000 Kč na nákup na www.astratex.cz
    • 2. místo – poukaz v hodnotě 2 000 Kč na nákup na www.astratex.cz
    • 3. místo – poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup na www.astratex.cz

Kompletní Pravidla hlasovací souteže Miss Astratex

Je nám ctí, že naše prádlo bude zdobit krásné finalistky soutěže Miss Face. Vybrali jsme pro ně to nejkrásnější spodní prádlo z našeho sortimentu. Jak dívkám sluší, můžete sledovat v přímém přenosu 30. září 2017 od 20:00 hodin na TV ÓČKO.

Výtěžek z finálového večera a z veřejné sbírky Miss Face bude věnován oddělení péče o předčasně narozené novorozence Thomayerovy nemocnice v Praze. I my víme, že krása může pomáhat.


Vyberte si svou dívku

 


Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Hladké a krajkové podprsenky. Sleva až 30 %