491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) 491 204 304 (8.00 - 18.00)

491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) Potřebujete poradit?491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) PO - PÁ 8.00 - 18.00

PoradnaPrůvodce velikostmi
0
Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Plavky 2017


Datum: 18.1.2018

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace

Plavky 2017


Na nejčastější dotazy odpoví Vaše ambasadorka Iva Kubelková.

Tak jste se dočkali! V nabídce e-shopu Astratex objevíte novou kolekci plavek pro léto 2017. Už teď máte na výběr z desítek nových střihů a stovek barevných vzorů. Za kolekci se zaručujeme, společně jsme ji vybírali už po finále České Miss 2016! Než se ale pustíte do hledání toho správného modelu, zodpovím Vám čtyři nejčastější otázky, které Astratexu pokládáte.

1. Co se bude letos nosit?

Nejčastější otázka, kterou si před každou sezónou určitě pokládáte i Vy. S Astratexem jsme pro Vás dali dohromady nejnovější trendy a ty taky můžete nakoupit na e-shopu.

Tajemství je pryč! Pláže letos zaplaví neonové barvy, podprsenky s pásky nebo výrazné květinové vzory!

Neonové barvy Vás překvapily? Určitě je vyzkoušejte. Perfektně vypadají v kontrastu s opálenou pokožkou a sluší brunetkám i blondýnkám.

Podprsenka s pásky, neboli Strappy Bra slaví obrovský úspěch na všech frontách. Bude populární i v plážové variantě a už teď ji můžete vidět na celebritách.

Květinové vzory jsou plážové topky několik let. Tuto sezónu nečekejte žádné malinké kytičky, teď letí velké květinové vzory.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prohlédnout

2. Lze objednat různou velikost horního a spodního dílu?

Tuto otázku jsem si léta pokládala i já. O to příjemnější bylo zjištění, že si u Astratexu mohu vybrat různou velikost horního a spodního dílu - konečně mi plavky skutečně sedí. Takže odpověď na Vaši otázku zní, ano lze! Můžete si klidně vybrat plavkovou podprsenku 44 a kalhotky 38, záleží jen na Vaší potřebě.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prohlédnout

3. Kolik plavek bych si měla vzít s sebou na dovolenou?

Minimálně dvoje, nejlépe troje. Jedny plavky jsou riskem, který nemusí být ziskem. Přechlorované bazény, kombinace sůl + olej + slunce, to všechno může plavky nenávratně poškodit a Vy se nebudete mít v čem koupat. Navíc můžete plavky pohodlně střídat, nemusíte dlouho čekat na usušení a každý den budete vypadat krásně a jinak!

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prohlédnout

4. Jak o plavky správně pečovat?

O kvalitní plavky Astratex nemusíte nijak zvlášť pečovat. Čím lépe se ale budete o plavky starat, tím déle udržíte jejich pěkný vzhled. Od Astratexu jsem proto zjistila několik tipů pro správnou péči. Plavky perte v mýdlové vodě (s teplotou do 30 °C), sušte je v závěsu a vyhýbejte přechlórovaným bazénům. Pak budou plavky krásné i několik let!

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prohlédnout Podpis