JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Podprsenky

Podprsenky
Astratex.cz nabízí pro současné maminky kvalitní mateřské kojící podprsenky. Nezapomínáme i na budoucí maminky. Právě Vy prožíváte nejkrásnější období svého života a těšíte se na narození děťátka. Pro Vás nabízíme těhotenské podprsenky, abyste byla v pohodlí.  Kojící podprsenky jsou nezbytnou součástí výbavy každé novopečené maminky – nejenže usnadní samotné kojení, ale navíc poskytnou dostatečnou podporu ňadrům, která jsou v těhotenství i pop porodu velmi namáhána. Mateřské podprsenky z Astratex.cz jsou však také jedinečnými designérskými kousky – vypadat skvěle můžete i jako matka. Můžete vybírat z několika druhů - velmi oblíbené jsou například vyztužené kojící podprsenky.

Podprsenky

Astratex.cz nabízí pro současné maminky kvalitní mateřské kojící podprsenky. Nezapomínáme i na budoucí maminky. Právě Vy prožíváte nejkrásnější období svého života a těšíte se na narození děťátka. Pro Vás nabízíme těhotenské podprsenky, abyste byla v pohodlí. 

Kojící podprsenky jsou nezbytnou součástí výbavy každé novopečené maminky – nejenže usnadní samotné kojení, ale navíc poskytnou dostatečnou podporu ňadrům, která jsou v těhotenství i pop porodu velmi namáhána. Mateřské podprsenky z Astratex.cz jsou však také jedinečnými designérskými kousky – vypadat skvěle můžete i jako matka. Můžete vybírat z několika druhů - velmi oblíbené jsou například vyztužené kojící podprsenky.

1 2 3

Luxusní kojící i těhotenské podprsenky

Těhotenské podprsenky by měly být v první řadě pohodlné a poskytovat Vám dostatečnou oporu. Současně však musí být praktické a plně funkční. A v neposlední řadě samozřejmě mají naplňovat ženskou představu o krásném spodním prádle.

I mezi mateřskými podprsenkami v naší nabídce naleznete luxusní kousky - podprsenky vyztužené, krajkové s kosticemi aj., které budou dělat radost Vám i Vašemu partnerovi. Už nenoste nudné, bílé a neforemné mateřské spodní prádlo – objednejte si krásné kojící podprsenky, které Vám vezmou dech.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všechny podprsenky. Výprodej až -60 %.