JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Pomáháme

Pomáháme

Děláme svět lepším místem. Pomáháme.

Jsme česká firma. Vážíme si prostředí, ve kterém jsme vyrostli až v současnou jedničku na trhu. Dnes dáváme zpět. Pomáháme potřebným, podporujeme a organizujeme charitativní akce, přispíváme na projekty, které dělají radost nejen lidem v regionu. Měníme svět v místo, kde chce žít každý z nás. Připojit se můžete i Vy!

Poslední akce

Run and Help

Běhali, chodili a šlapali jsme do pedálů pro dobrou věc. Akce nadace KontoBariéry, v rámci kterého svůj charitativní běh pořádají školy, firmy a jiné organizace po celé republice. Astratex se připojil také – letos jsme pomohli čtyřleté Božence, která trpí spinální svalovou dystrofií. Cílem trasy 48 zaměstnanců a jejich blízkých byly turisticky oblíbené lokality V Ostrovech a Peklo. Někdo trasu uběhl, jiný protrpěl – každý ale přispěl částkou 25 Kč za každý kilometr. Celkem jsme vybrali 7 377 korun, firma pak celou částku zdvojnásobila. Celkových 14 744 korun přispěje Božence na nákup závěsného stropního systému, který bude pomáhat se zvedáním, koupáním a rehabilitací mladé slečny.

Pomáhej s humorem

Chyťte se za nos a přispějte na dobrou věc. Ke svému nákupu můžete přihodit červený nos Konta Bariéry. Vydělané peníze poputují k organizacím, které pomáhají hendikepovaným lidem. K červenému nosu za 50 kč tak zdarma získáte dárek k nezaplacení – dobrý pocit z pomoci potřebným. Férová nabídka, co říkáte?

Pohádková cesta 2017

Myslíme i na nejmenší. Nákupem věcných darů jsme podpořili projekt Pohádková cesta 2017. Zábavný den pro malé i velké děti pořádal Klub maminek Kopretina. Na letošních 300 účastníků čekaly tvořivé dílny, hry a úkoly. Děti si vyzkoušely také ševcovské řemeslo, valchování, lovení papírových ryb, dělání bublin, a spoustu dalších praktických i zábavných aktivit. Kdo chtěl, mohl si nechat pomalovat obličej, ti tvořivější mohli naopak zvěčnit své malby na karoserii auta. Celým programem soutěžící provázel Večerníček, Rumcajs, Maková panenka a spousta dalších oblíbených pohádkových postav. Jsme rádi, že jsou na světě lidé, kteří dělají věci jen tak, pro radost. A my zase s radostí podobné projekty podporujeme.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všechny podprsenky. Výprodej až -60 %.

Doprava
ZDARMA!

nad 799 Kč!

Do konce akce zbývá: