JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Pracuj pro nás

Rosteme. A Vy můžete s námi!

FIRMU DĚLAJÍ LIDÉ A JEJICH HODNOTY.
Ctíme své vlastní hodnoty

Poctivost, odbornost, přinášet neustálé inovace…to jsou naše tři pilíře, na kterých stavíme. Pečujeme o ně každý den a právě díky tomu se nám daří posouvat kupředu.

Rosteme společně

Budete mít možnost rozvinout se ve svém oboru. Uděláme z Vás špičku v oboru! S firmou může růst i Vaše kariéra. Záleží jen na Vás, kam se budete chtít rozvinout a jaké úsilí do své budoucnosti vložíte.

Inspirujeme se každý den

Dbáme na kreativní a příjemné pracovní prostředí a dobrou náladu. Potemnělé kanceláře u nás nehledejte. Motivujeme se navzájem, neustále pracujeme na nových zlepšeních a chceme být stále napřed před konkurencí. Mnohé máme za sebou a o toto nevyčíslitelné know-how se s Vámi podělíme.

Nasloucháme novým nápadům

Máte nápad na zlepšení? Jsme jedno ucho! Nasloucháme si navzájem a vítáme nové iniciativní kolegy otevřenými dveřmi. Skvělé nápady určitě nezapadnou, zaslouží si realizovat a ukázat světu.

Zaměstnanců si vážíme

Jsme přesvědčeni o tom, že dobrou firmu dělají dobří a spolehliví lidé. U nás si takových vážíme a neustále zlepšujeme výhody a možnosti vzdělávání v oblastech potřebných pro konkrétní pozice. Mezi zaměstnaneckými benefity tak nabízíme:

  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké slevy na nákup zboží
  • pružnou pracovní dobu
  • teambuildingové akce
  • týmové motivační programy
 
Volné pozice

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Hladké a krajkové podprsenky. Sleva až 30 %