JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Samodržící

Samodržící
  Nerýsují se v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením – to je největší výhoda samodržících punčoch. Nic totiž neodkáže zkazit tak dobře jako zjištění, že Vám silonky nadělaly na těle varhánky, které těsné šaty samozřejmě hned odhalí. A na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky, nebo dokonce podvazkovými pásy. Jak už je zřejmé z jejich názvu – drží jednoduše samy. A navíc jsou velmi sexy a přitažlivé. Vyzkoušejte jejich kouzlo také.

Samodržící

 

Nerýsují se v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením – to je největší výhoda samodržících punčoch. Nic totiž neodkáže zkazit tak dobře jako zjištění, že Vám silonky nadělaly na těle varhánky, které těsné šaty samozřejmě hned odhalí. A na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky, nebo dokonce podvazkovými pásy. Jak už je zřejmé z jejich názvu – drží jednoduše samy. A navíc jsou velmi sexy a přitažlivé.

Vyzkoušejte jejich kouzlo také.

 

Samodržící punčochy jako sexy kousek

I když ženy nosí tyto punčocháče především jako praktický doplněk k šatům, nic nebrání tomu, abyste je použila jako součást večerního erotického oblečku. Díky ozdobnému lemu, síťování a originálním designům se totiž hodí také pro hrátky ve dvou.  Krajkované punčochy podtrhnou Vaši ženskost a zeštíhlující kousky srovnají do latě nadbytečná kila. Jsou zkrátka k nezaplacení – které si tedy vyberete?

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2018 © ASTRATEX s.r.o.

Všechny podprsenky. Výprodej až -60 %.