JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Spodní košilky

Spodní košilky
V chladnějších zimních měsících se spodní košilka stane Vaším neocenitelným společníkem. Zahřeje Vás a navíc ochrání oblast beder před prochladnutím, a tím i před nepříjemným onemocněním ledvin. Spodní košilky z naší nabídky jsou nejen praktické, ale také krásné, takže se nemusíte stydět je nosit ani před svým partnerem. Moderní a zodpovědné ženy spodní košilky nosí. Pořiďte si je i Vy.

Spodní košilky

V chladnějších zimních měsících se spodní košilka stane Vaším neocenitelným společníkem. Zahřeje Vás a navíc ochrání oblast beder před prochladnutím, a tím i před nepříjemným onemocněním ledvin. Spodní košilky z naší nabídky jsou nejen praktické, ale také krásné, takže se nemusíte stydět je nosit ani před svým partnerem.
Moderní a zodpovědné ženy spodní košilky nosí. Pořiďte si je i Vy.

Spodní košilky v kompletu s kalhotkami

Nabízíme Vám krásné spodní košilky v kompletu se stejně vzorovanými a barevnými kalhotkami – klasickými i tanga. Udělejte si radost a pořiďte si stejnobarevný set, který potěší jak Vás, tak Vašeho partnera. Pro zastánkyně tradičních barev máme samozřejmě v nabídce i klasické sněhobílé a černé spodní košilky. Vybírat nadále můžete spodní košilky s kosticemi i bez nich, krajkové či hladné a také elastické a bezešvé.
 
Spodní košilka nesmí ve Vaší šatní skříni chybět, objednejte si ji z Astratex.cz!

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Black & White -30 %.