JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Sportovní prádlo

Sportovní prádlo
Víte, jaké spodní prádlo si vzít na sebe při sportu, abyste se cítila co nejpohodlněji? Klasická podprsenka s kosticemi Vás bude tlačit a Vaše ňadra dostatečně nepodpoří. Sportujete pro zábavu a potěšení – nenechte si tento požitek zkazit nevhodným sportovním spodním prádlem. Nabízíme Vám kvalitní sportovní podprsenky, které zabezpečí pevné držení Vašich prsou, a pohodlné sportovní kalhotky. Už žádné nekontrolovatelné poskakování a zbytečné bolesti – se sportovními podprsenkami z naší nabídky se při všech pohybových aktivitách budete cítit skvěle. Vysvětlení jednotlivých stupňů opory u sportovních podprsenek:

Sportovní prádlo

Víte, jaké spodní prádlo si vzít na sebe při sportu, abyste se cítila co nejpohodlněji? Klasická podprsenka s kosticemi Vás bude tlačit a Vaše ňadra dostatečně nepodpoří. Sportujete pro zábavu a potěšení – nenechte si tento požitek zkazit nevhodným sportovním spodním prádlem. Nabízíme Vám kvalitní sportovní podprsenky, které zabezpečí pevné držení Vašich prsou, a pohodlné sportovní kalhotky. Už žádné nekontrolovatelné poskakování a zbytečné bolesti se sportovními podprsenkami z naší nabídky se při všech pohybových aktivitách budete cítit skvěle. Vysvětlení jednotlivých stupňů opory u sportovních podprsenek:

Jakým způsobem sportovní podprsenky podpoří Vaše poprsí?

Klasické kosticové podprsenky jsou pro jakékoliv aktivity nepohodlné a lambády a další sportovní podprsenky Vám jistě přinášejí větší komfort – víte však, jakými triky je toho docíleno? Nejdůležitější roli hraje pevný materiál a střih. Ty nejlepší podprsenky jsou dokonce vyrobeny z materiálu, který umožňuje pokožce dýchat a reguluje pot.

Opora je zajištěna silnými a širokými ramínky, která se nezařezávají do ramen, a širokým spodním lemem, který podporuje Vaše ňadra zespodu. Jestli žádáte maximální podporu, vyberte si sportovní podprsenku, která má vzadu ramínka překřížená.

Vybírejte sportovní podprsenky a topy na Astratex.cz.

Sportovní kalhotky

Pohodlí při sportu nezajistí jenom dobře zvolená podprsenka. Důležité je také věnovat pozornost kalhotkám. Dnes už si můžete vybrat nejen v široké nabídce klasických sportovních kalhotek, ale můžete dát přednost také sportovním tangám. V nich budete jednak vypadat elegantně, jednak Vám poskytnou srovnatelné pohodlí jako obyčejné spodní prádlo. Sportujete sice pro zábavu, ale proč při tom také nevypadat dobře?

Nenechte se odradit od sportu nepohodlným spodním prádlem – oblečte si sportovní podprsenky a topy a sportovní kalhotky z naší nabídky. 

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Den dopravy zdarma!

Doprava
ZDARMA!

nad 799 Kč!

Do konce akce zbývá: