JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Správná opora prsou během sportu

Pomůžeme Vám vybrat podprsenku, která bude přesně odpovídat Vašim potřebám.
Výběr vhodné podprsenky závisí hlavně na aktivitě, které se věnujete, protože různé sporty vyvolávají různé pohyby prsou. Je tak potřeba najít takovou podprsenku (top), která přesně odpovídá Vaší činnosti. Ty bývají většinou rozdělené podle stupně opory (support = opora), kterou poskytují.
Light support - jsou sportovní podprsenky, které poskytují lehkou oporu poprsí proti nežádoucímu pohybu. Podprsenky s tímto stupněm opory jsou vhodné pro sporty jako například rychlá chůze, golf,jóga, tai-chi, běžné posilování a pilates. Podprsenky mohou být bezešvé i speciálních střihů s tvarovanými švy a košíčky.
Mid support - sportovní podprsenky s tímto stupněm opory můžete bez obav nosit i při sportech, které jsou náročnější na pohyb, jako například cyklistika,in-line brusle,jogging, lyžování,spinningatd. Podprsenka samozřejmě zábrání něžádoucím deformacím ňader.
High support - sportovní podprsenky využijete napříkladpřiaerobicu,zumbě, tenisu, squashi, běhu, basketbalu, jumpingu, volejbalu atd. Podprsenky s tímto stupněm opory eliminují pohyb prsou až o 70% a odlehčují tak prsní tkáni. Tyto sportovní podprsenky jsou skutečně velmi kvalitní a plní všechny nároky, které jen můžete na sportovní podprsenku mít.
Dalším faktorem pro výběr sportovní podprsenky je také Vaše velikost prsou. U větších velikostí doporučujeme zvolit vyšší stupeň opory, jelikož plnější prsa samozřejmě potřebují větší míru oporu
Jaký funkční materiál je správný?

Vybírejte podprsenky z prodyšné látky, která reguluje pot a nebrání větrání. U vyšší fyzické aktivity by měla být ramínka široká (případně podložená), aby se Vám nezařezávala do kůže a ideálně vzadu překřížená. To zajistí ještě větší podporupoprsí.

Nabídku sportovních podprsenek naleznetezde.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Vánoční výprodej. Slevy až 50 % napříč nabídkou.

do Vánoc

Doprava
ZDARMA!

nad 799 Kč!

Do konce akce zbývá: