JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Stahovací prádlo

Stahovací prádlo
Vsaďte na stahovací prádlo a zeštíhlující spodní prádlo! V minutě Vám krásně vytvaruje stehna i zadeček a zařídí ploché bříško. Produkty v naši nabídce najdete rozdělené podle míry stažení a samozřejmě část těla, kde chcete stahovacího efektu docílit. SOFT CONTROL - lehký stupeň stažení, s vyhlazujícím efektem rizikových partií MID CONTROL - střední stupeň stažení, s tvarujícím a formujícím efektem rizikových partií MAX CONTROL - vysoký stupeň stažení, s výrazným stahovacím efektem rizikových partií, zeštíhlí postavu dokonce až o 2 velikosti!

Stahovací prádlo

Vsaďte na stahovací prádlo a zeštíhlující spodní prádlo! V minutě Vám krásně vytvaruje stehna i zadeček a zařídí ploché bříško. Produkty v naši nabídce najdete rozdělené podle míry stažení a samozřejmě část těla, kde chcete stahovacího efektu docílit.

SOFT CONTROL - lehký stupeň stažení, s vyhlazujícím efektem rizikových partií

MID CONTROL - střední stupeň stažení, s tvarujícím a formujícím efektem rizikových partií

MAX CONTROL - vysoký stupeň stažení, s výrazným stahovacím efektem rizikových partií, zeštíhlí postavu dokonce až o 2 velikosti!

Stahovací kalhotky, body i šaty

Toužíte také po plochém bříšku, ale ať děláte, co děláte, je bitva s tukovými polštářky marná? I tak se nemusíte bát vyrazit mezi lidi v přiléhavých šatech, ve kterých své dokonalé křivky můžete ukázat. Stahovací spodní kalhotky s vyšším pasem nedovolí Vašim hýždím, aby Vám kazily náladu. Perfektně zúží Vaše boky a vytvoří zadeček k nakousnutí.

Pro opravdu celkové zpevnění těla pak využijte stahovací body, která srovnají do latě nejen Vaše boky a zadeček, ale také vytvarují ideální pas. A speciáně pod plesové i klasické šaty si oblečte stahovací šaty, které zapracují přesně tam, kde mají, a Vy budete jen zářit. 

Nemusíte se trápit nedostatky svého těla – pro partnera jste krásná taková, jaká jste, a pro ostatní je tady stahovací prádlo z naší nabídky. Pořiďte si stahovací zeštíhlující kalhotky a další stahovací prádlo na Astratex.cz. 

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Black & White -30 %.