JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.
Doprava zdarma.
Hladké a krajkové podprsenky. Sleva až 30 %

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky
Připravili jsme pro Vás několik tipů pro výběr vánočních dárků. Věříme, že dobře vyberete a budete mít úspěch! Dárky pro ženy     Jak zvolit správnou velikost pro Vaši partnerku? Nejúspěšnější budete při výběru velikosti výrobku označených S, M, L, apod. Pro volbu správné velikosti Vám obvykle postačí znát přibližnou výšku partnerky, a tu porovnat s tabulkou v detailu výrobku. Takto jsou značeny např. košilky, pyžamka, kalhotky, župany či erotické prádlo. Pokud se rozhodnete pro podprsenku, nezbývá, než nenápadně zjistit, jakou velikost partnerka vybírá. Ta je většinou uvedena u zapínání podprsenky   Dárky pro muže   Dámy, Vám moc radit nemusíme. Většinou máte jasno o vhodné velikosti dárku pro svého partnera. Dole najdete naše doporučení pro výběr těch nejvhodnějších dárků z různých pánských kategorií.  

Tipy na vánoční dárky

Připravili jsme pro Vás několik tipů pro výběr vánočních dárků.
Věříme, že dobře vyberete a budete mít úspěch!

Dárky pro ženy
 

 

Jak zvolit správnou velikost pro Vaši partnerku? Nejúspěšnější budete při výběru velikosti výrobku označených S, M, L, apod. Pro volbu správné velikosti Vám obvykle postačí znát přibližnou výšku partnerky, a tu porovnat s tabulkou v detailu výrobku. Takto jsou značeny např. košilky, pyžamka, kalhotky, župany či erotické prádlo. Pokud se rozhodnete pro podprsenku, nezbývá, než nenápadně zjistit, jakou velikost partnerka vybírá. Ta je většinou uvedena u zapínání podprsenky

Pyžama Župany Luxusní košilky Svůdné prádlo

 

Podprsenky Sportovní oblečení Oblečení Čepice Šály Šátky

Dárky pro muže

 

Dámy, Vám moc radit nemusíme. Většinou máte jasno o vhodné velikosti dárku pro svého partnera. Dole najdete naše doporučení pro výběr těch nejvhodnějších dárků z různých pánských kategorií.

Spodní prádlo Pyžama Župany Sportovní oblečení

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Hladké a krajkové podprsenky. Sleva až 30 %