491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) 491 204 304 (po - pa 8.00 - 18.00)

491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) Potřebujete poradit?491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) PO - PÁ 8.00 - 18.00

PoradnaPrůvodce velikostmi
0
Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč

Trendy léta 2017


Datum: 18.1.2018

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace

Jaké typy plavek uvidíte letos u vody?


Vaše ambasadorka Iva Kubelková pro Vás vyzkoušela plavky z kolekce 2017!

Z letošní kolekce plavek si u nás Iva vybrala modely pro sebe i svoje dcery. Každý z nich má jiný design a je vhodný pro jinou příležitost. Zvolila jak jednodílné, tak dvoudílné plavky. A měla už příležitost je vyzkoušet… Díky tomu jsou tu pro Vás její dojmy a recenze vybraných plavek.

Okouzlující dvoudílné plavky

Dvoudílné plavky Pastel Stripes mě okouzlily hned na první pohled. Jejich pastelové proužky okamžitě navozují myšlenku na teplo a léto. Podprsenku s trojúhelníkovými košíčky navíc zdobí malý přívěsek s palmou uprostřed. Kalhotky se dají na bocích kulatou šňůrkou lehce stáhnout a regulovat jejich výšku. A to mi vyhovuje. Zezadu navíc vypadají naprosto úžasně díky brazilskému střihu.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prohlédnout

Elegantní plavky z kolekce Vacanze

Když mám chuť vypadat na pláži vyloženě elegantně, volím plavky z kolekce Vacanze. Italskou módu mám ráda. U plavek Alethea kromě střihu oceňuji sladění zcela odlišných motivů. Tuhle kombinaci zvířecích a geometrických vzorů má totiž letošní léto rádo! Moc se mi líbí, že se k plavkám Vacanze šijí i plážové doplňky ve stejném designu.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prohlédnout

Rozzářený květinový vzor

U plavek Flowers Blue jsem nejprve váhala, zda jsou pro moji velikost prsou vhodné, obsahují totiž gelové vycpávky. Ale prsa v nich vypadají naprosto skvěle. Podprsenka je lehce nadzvedne a stlačí k sobě. Líbí se mi také kontrast jasné světle modré barvy a opálené pokožky. Kalhotky jsou vysoké přesně tak akorát. Design plavek působí vesele a hodí se k létu a sluníčku.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prohlédnout

Jednoduché a efektní

Svojí jednoduchostí a elegancí si mě rychle získaly i plavky Anika. Mají skvělý střih, naprosto jednoduchý a přitom efektní. Nadčasovou černou ozvláštňují zlaté lemy. Působí to naprosto luxusně. Na dovolenou s sebou beru vždy alespoň jedny jednobarevné plavky. Jsou univerzální a dají se dobře kombinovat s doplňky.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prohlédnout

Plavky pro slečny

Holčičky si zvolily plavky podle svého vkusu. Vybraly si plavky Atria a Nikki. Dvoudílné plavky Atria pro malé slečny jsou zářivé a mají vzadu opravdové „dámské“ podprsenkové zapínání. Jednodílné proužkované plavky Nikki na první pohled poutají krásným našitým srdcem. Vzadu je zdobí překřížená regulovatelná ramínka. V záloze máme ještě modely Meres a Mirtillo. Vždy je totiž dobré mít pro děti ještě jedny suché plavky na převléknutí.

Iva Kubelková: rady, tipy, inspirace Prohlédnout Podpis