JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Trička, tílka, tuniky

Trička, tílka, tuniky
Žádná moderní žena se bez tílek a triček jednoduše neobejde. Jak jste na tom s nimi Vy? Také si užíváte pohodlí a příjemný materiál, které na rozdíl od vrchních košil nabízejí? Pořiďte si do zásoby ještě nějaká. Nejenže skvěle poslouží jako módní doplněk k rozepnuté košili, ale současně Vás v zimě zahřejí a zabrání nastydnutí ledvin. Tílek zkrátka nikdy není dost. A co více – v naší nabídce si vyberou také milovnice klasických body.   Pusťte se s chutí do vybírání!

Trička, tílka, tuniky

Žádná moderní žena se bez tílek a triček jednoduše neobejde. Jak jste na tom s nimi Vy? Také si užíváte pohodlí a příjemný materiál, které na rozdíl od vrchních košil nabízejí? Pořiďte si do zásoby ještě nějaká. Nejenže skvěle poslouží jako módní doplněk k rozepnuté košili, ale současně Vás v zimě zahřejí a zabrání nastydnutí ledvin. Tílek zkrátka nikdy není dost. A co více – v naší nabídce si vyberou také milovnice klasických body.  

Pusťte se s chutí do vybírání!

 

Body jako doplněk i spodní vrstva

I když se může zdát, že klasickým dámským body už dávno odzvonilo, opak je pravdou. Moderní ženy totiž opět začaly objevovat všechny výhody, které tento kousek oblečení nabízí. Stejně jako tílka či spodní košilky zahřejí a udrží Vás v teple, avšak na rozdíl od nich se nebudou nikdy vyhrnovat, krabatit a tvořit pod těsným oblečením nevzhledné boule. Vyberte si proto z několika různých barev a střihů a objevte kouzlo bodýček i Vy.  

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Top produkty -33 %.