JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1499 Kč


Dvojdílné plavky

Kolekce plavek pro rok 2014 je tady!  Dvojdílné plavky z naší nabídky vždy perfektně sedí. Ptáte se proč? Vybrat si totiž můžete rozdílnou velikost spodního a horního dílu za stejnou cenu! Máte větší boky, nebo Vás obvykle škrtí podprsenka od plavek? Žádný problém. Naše dvoudílné plavky Vám padnou bez jediné chybičky.   V široké nabídce naleznete dámské sexy bikiny, dvoudílné plavky tankiny nejen pro plnoštíhlé, samostatné díly plavek, které můžete kombinovat dle libosti. Můžete vybírat z široké nabídky vyztužených plavek s push-up efektem pro menší prsa až po XXL modely pro velká prsa. Z kolekce plavek 2014 si vybere každá žena!

Dvojdílné plavky

Kolekce plavek pro rok 2014 je tady! 

Dvojdílné plavky z naší nabídky vždy perfektně sedí. Ptáte se proč? Vybrat si totiž můžete rozdílnou velikost spodního a horního dílu za stejnou cenu! Máte větší boky, nebo Vás obvykle škrtí podprsenka od plavek? Žádný problém. Naše dvoudílné plavky Vám padnou bez jediné chybičky.  

V široké nabídce naleznete dámské sexy bikiny, dvoudílné plavky tankiny nejen pro plnoštíhlé, samostatné díly plavek, které můžete kombinovat dle libosti. Můžete vybírat z široké nabídky vyztužených plavek s push-up efektem pro menší prsa až po XXL modely pro velká prsaZ kolekce plavek 2014 si vybere každá žena!

1 2

Dvoudílné plavky pro krásné opálení

Dovolenou u moře si žádná žena nedovede bez dvoudílných sexy plavek představit. Ty totiž nejenže zaručí obdivné pohledy okolí, ale navíc se postarají o krásné opalení s minimem míst bílé neopálené kůže. Slunění na pláži je bez dvoudílných plavek nemyslitelné. Dvojdílné plavky - mikro bikiny však využijete i v našich končinách u bazénu nebo u rybníku. Opalte si bříško a staňte se královnou pláže i českých rybníků - s plavkami z Astratex.cz.

Dvoudílné plavky z nové kolekce

Kolekce pro rok 2014 si pro Vás připravila to nejlepší. Vyberte si ze široké nabídky módních a líbivých střihů a pestré palety barev. Moderní dvoudílné plavky nesmějí ve Vašem šatníku chybět. V naší nabídce naleznete svůdné micro bikini, plavky s push up vycpávkami i bez nich - pro ženy těhotné, tankiny nejen pro plnoštíhlé, s větším poprsím i menšími ňadry. Dvojdílné dámské plavky 2014 si zamilujete.

Chcete, aby Vaše dámské plavky vydržely stále jako nové? Přečtěte si našeho rádce Jak pečovat o plavky.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

Copyright 2005-2014 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servisuje Programia.cz

slevy až 30!
Kvalitní služby