JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Pánské prádlo

Pánské prádlo
Široký výběr značkového pánského oblečení a spodního prádla v různých barvách a velikostech pro každého muže. Seženete u nás klasické trenky, široký výběr boxerek i klasických slipů. V kategorii pánského spodního prádla naleznete luxusní, slušivá a praktická pánská trika a nátělníky. Nabízíme i pánské župany a pyžama, trika, nátělníky i funkční prádlo. Nabízíme pouze kvalitní pánské prádlo osvědčených a oblíbených značek.

Pánské prádlo

Široký výběr značkového pánského oblečení a spodního prádla v různých barvách a velikostech pro každého muže. Seženete u nás klasické trenky, široký výběr boxerek i klasických slipůV kategorii pánského spodního prádla naleznete luxusní, slušivá a praktická pánská trika a nátělníky. Nabízíme i pánské župany a pyžama, trika, nátělníky i funkční prádlo. Nabízíme pouze kvalitní pánské prádlo osvědčených a oblíbených značek.

Boxerky, klasické slipy, či dokonce tanga?

Výběr pánského spodního prádla na Astratex.cz je opravdu široký. U nás si vybere každý! Nabízíme Vám pánské slipy, které představují klasiku a dopřávají rozkroku pohodlí. Naproti tomu boxerky jsou vhodné pro sportovně založené muže, kteří se chtějí pochlubit svojí postavou - boxerky totiž dají vyniknout vyrýsovaným svalům. A pro odvážné muže či pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, máme v nabídce také pánská tanga, která jsou vhodná také jako originální dárek.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servisuje Programia.cz

Podprsenky až s -35% slevou
Shop roku