JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky
Dámské jednodílné plavky 2017 jsou pohodlné a velmi sexy i s plnoštíhlou postavou! Už dávno neplatí, že se dámské jednodílné plavky hodí pouze do bazénu na sportovní plavání. Jasným příkladem toho, jak sexy můžete v plavkách vcelku být, je kolekce plavek z kolekcí David-Vacanze . Tyto dámské stahovací plavky bezvadně padnou každé postavě a neuvěřitelně sluší. Vhodné jsou pro štíhlé i silnější postavy. Od velikosti S - 5XL! Tak neváhejte a vyberte si krásné a praktické jednodílné plavky!

Jednodílné plavky

Dámské jednodílné plavky 2017 jsou pohodlné a velmi sexy i s plnoštíhlou postavou! Už dávno neplatí, že se dámské jednodílné plavky hodí pouze do bazénu na sportovní plavání. Jasným příkladem toho, jak sexy můžete v plavkách vcelku být, je kolekce plavek z kolekcí David-Vacanze . Tyto dámské stahovací plavky bezvadně padnou každé postavě a neuvěřitelně sluší. Vhodné jsou pro štíhlé i silnější postavy. Od velikosti S - 5XL!

Tak neváhejte a vyberte si krásné a praktické jednodílné plavky!

Jednodílné plavky pro sport i krásnou postavu

Ačkoliv byly jednodílné plavky po dlouhou dobu považovány za sportovní oděv, v kolekci 2017 naleznete dámské plavky skutečně slušivých střihů (s Push-Up efektem,  vyztužené, s nohavičkou, monokiny apod.), které si nemusíte stydět vzít ani na bazénovou party s přáteli. Ladně obepnou postavu a dají vyniknout Vašim křivkám - vhodné pro plnoštíhlé postavy. Jednodílné plavky ale samozřejmě využijete hlavně při sportovním i kondičním plavání, při kterém se často dvoudílné plavky vyhrnují, a tak leckdy odhalují i to, co by měly zakrývat.

Chcete, aby Vaše plavky vydržely stále jako nové? Přečtěte si našeho rádce jak pečovat o plavky.

Užijte si ten skvělý pocit při plavání, koupání a skotačení ve vodě. Jednodílné dámské plavky 2016 si zamilujete!

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servisuje Programia.cz

Plné tvary až -35 %

Doprava
ZDARMA!

nad 799 Kč!

Do konce akce zbývá:

Shop roku