JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.

Korzety a podvazkové pásy

Korzety a podvazkové pásy
Svůdné a sexy dámské korzety a podvazkové pásy dodají večerní romantice pořádný náboj. Koupit si můžete korzety z vinilu, krajkové korzety. Nabízíme také stahovací (zeštíhlující) korzety pod oblečení. Můžete vybírat z nejrůznějších barev:  provokativní černá, romantická bílá nebo třeba vášnivá bordó. Podvazkové pásy jsou možným doplňkem. Ještě častěji se používají k doladění sady – podprsenky a kalhotek. Udělejte si radost a dopřejte si něco výjimečného. Budete neodolatelná!

Korzety a podvazkové pásy

Svůdné a sexy dámské korzety a podvazkové pásy dodají večerní romantice pořádný náboj. Koupit si můžete korzety z vinilu, krajkové korzety. Nabízíme také stahovací (zeštíhlující) korzety pod oblečení. Můžete vybírat z nejrůznějších barev:  provokativní černá, romantická bílá nebo třeba vášnivá bordó.

Podvazkové pásy jsou možným doplňkem. Ještě častěji se používají k doladění sady – podprsenky a kalhotek. Udělejte si radost a dopřejte si něco výjimečného. Budete neodolatelná!

Sexy šněrovačky a podvazky na Astratex.cz

Buďte krásná, sexy a přitažlivá. Vyberte si z naší nabídky korzetů a podvazkových pásů, která dokonale zdůrazní Vaše křivky, a Vy budete působit naprosto neodolatelně. Dámské šněrovačky můžete nosit v noci pro svého miláčka, nebo ho nosit jako doplněk ke kalhotám. Můžete si vybrat z různých materiálů jako je krajka nebo vinil. Vybrat si můžete také z nabídky stahovacích (zeštíhlujících) korzetů, které Vám perfektně vytvarují postavu. Podvazky jsou doplňkem nejen ke korzetům, ale báječně se hodí k podprsence a kalhotkám.

Ukažte svou ženskost, která se ve Vás ukrývá,  staňte se neodolatelnou.

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servisuje Programia.cz

Plné tvary až -35 %
Shop roku