JavaScript není pravděpodobně povolen.
Pro bezproblemový chod stránek je vyžadován. Pro více informací klikněte zde.
Doprava zdarma.
Podprsenky až -30 %.

Bodystocking

Bodystocking
Punčocha na celé tělo? Tak přesně to je bodystocking. Jemná elastická síťka pokrývá celé tělo, a žena tak je celá oblečená, neoblečená… Ale v každém případě neskutečně rajcovní. Originální motivy podporují fantazii a dokáží vyzdvihnout přednosti ženského těla. A jako třešnička na dortu pak funguje praktický rozparek v rozkroku, který otevírá cestu k erotickým hrátkám, aniž by bylo nutné celý overal svlékat. Bodystocking je taktéž originálním dárkem, kterým rozhodně překvapíte! Vyzkoušejte něco nového – vyzkoušejte bodystocking.    

Bodystocking

Punčocha na celé tělo? Tak přesně to je bodystocking. Jemná elastická síťka pokrývá celé tělo, a žena tak je celá oblečená, neoblečená… Ale v každém případě neskutečně rajcovní. Originální motivy podporují fantazii a dokáží vyzdvihnout přednosti ženského těla. A jako třešnička na dortu pak funguje praktický rozparek v rozkroku, který otevírá cestu k erotickým hrátkám, aniž by bylo nutné celý overal svlékat. Bodystocking je taktéž originálním dárkem, kterým rozhodně překvapíte!

Vyzkoušejte něco nového – vyzkoušejte bodystocking.

 

 

Bodystocking pro odvážné

Bodyctocking rozhodně není pro každého. Řadíte se však mezi ty, kterým připadá vzrušující? Nebojte se jej vyzkoušet. Mužskou fantazii dokáže úžasně stimulovat a něžnému pohlaví dodá sebevědomí. Vždyť kdy jindy si může žena připadat více sexy než v objetí krajek, které zcela prostopášně odhalují partie, které běžně zůstávají skryty? Bodystocking je pro odvážné a ti, kteří počáteční strach překonají, budou sladce odměněni. Zařadíte se mezi ně? Podívejte se také na sexy erotické body

Potřebujete poradit? Volejte na 844 111 176

HOTLINE: 844 111 176

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o.

Podprsenky až -30 %.