491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) 491 204 304 (8.00 - 18.00)

491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) Potřebujete poradit?491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) PO - PÁ 8.00 - 18.00

PoradnaPrůvodce velikostmi
0
Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč

Jak postupovat, pokud mi prádlo není?


Datum: 18.1.2018

I přes pečlivé přeměření a výběr prádla se občas může stát, že Vám objednané prádlo nebude sedět či jinak vyhovovat. Zde najdete návod, jak v takovém případě postupovat.

Jaké možnosti tedy existují?

  1. Prádlo Vám vyměníme za jinou velikost nebo i jiné zboží.

  2. Zboží nám vrátíte a peníze dostanete zpět

Jak na to?

Stačí jen vyplnit ‚vrácenku‘, která je součástí dodacího listu. Zde vyplníte, které zboží vracíte a zda požadujete vrácení peněz či výměnu zboží.

V případě výměny ještě doplníte požadovanou velikost prádla, popř. název a barvu v případě, že chcete prádlo vyměnit za jiné zboží.

Pokud chcete prádlo pouze vrátit (bez výměny), pak jen na dodací list uvedete číslo účtu, kam vám máme vrácené peníze poslat. Pokud neuvedete žádné číslo účtu, vrátíme vám peníze složenkou.

Zásilku s takto vyplněným dodacím listem pak jen pošlete doporučeně na adresu, která je uvedená na zadní straně tohoto dodacího listu (sklad v Náchodě).

Co mám čekat dál?

Dodání vaší zásilky k nám může trvat i několik dní. Jakmile k nám však dorazí, budeme Váš požadavek ihned řešit.

Pokud budeme mít zboží, za které chcete vrácené prádlo vyměnit, na skladě, pošleme Vám nový balíček do 5 pracovních dní.

Může se však také stát, že prádlo, které chcete, zrovna bohužel skladem nebude. V takovém případě čekáme na jeho naskladnění (v případě výrobků ze stálé nabídky) – zboží bývá opět na skladě do 3 týdnů. Pokud Vám zásilka s vyměněným prádlem nepřijde do 10 pracovních dní a nebudete chtít čekat na naskladnění zboží, ozvěte se prosím na naši zákaznickou linku 491 204 304 nebo e-mailem na info@astratex.cz. S našimi operátorkami se můžete domluvit na dalším postupu.

Jak je to s platbami při výměně nebo vracení prádla?

Nevyhovující zboží můžete vrátit zdarma prostřednictvím online výměny. Peníze posíláme do deseti dnů od obdržení vráceného zboží, na Vámi zadané číslo účtu. Pokud žádné neuvedete, budeme Vás kontaktovat e-mailem s prosbou o jeho zaslání. Pokud účet nevlastníte, na základě domluvy Vám vrátíme peníze složenkou.

Online výměna zboží

1. Doprava zdarma oběma směry- pro vrácení zboží Vám pošleme štítek s předplaceným poštovným 
- nově vybrané zboží posíláme zdarma 
- nabízíme bezplatné vrácení přes Zásilkovnu a zvýhodněné poštovné (29 Kč) při vrácení přes Českou poštu

2. Rychlé vyřízení - vyměněné zboží odesíláme do 5 pracovních dní od obdržení reklamovaného zboží.

 

Pokud máte nějaké další otázky týkající se nákupu na Astratex.cz, podívejte se na Nejčastěji kladené dotazy nebo kontaktujte naše zákaznické centrum e-mailem na info@astratex.cz či telefonicky na 491 204 304.