491 204 304
Menu

Jak postupovat, pokud mi prádlo není?


Datum: 18.1.2018

I přes pečlivé přeměření a výběr prádla se občas může stát, že Vám objednané prádlo nebude sedět či jinak vyhovovat. Zde najdete návod, jak v takovém případě postupovat.

Jaké možnosti tedy existují?

  1. Prádlo Vám vyměníme za jinou velikost nebo i jiné zboží.

  2. Zboží nám vrátíte a peníze dostanete zpět

Jak na to?

Stačí se přihlásit do Výměny a vrácení zboží na astratex.cz, vyplnit Váš e-mail a heslo nebo si nechat zaslat e-mail s přihlašovacím odkazem.

Ve službě Výměna a vrácení postupujte dle uvedených pokynů.

Jestliže požadujete vrácení celé objednávky, pak můžete zboží jednoduše zaslat na naši adresu s přiloženým dodacím listem v původní objednávce.

Co mám čekat dál?

Dodání vaší zásilky k nám může trvat i několik dní. Jakmile k nám však dorazí, budeme Váš požadavek ihned řešit.

Pokud budeme mít zboží, za které chcete vrácené prádlo vyměnit, na skladě, pošleme Vám nový balíček do 5 pracovních dní.

Může se však také stát, že prádlo, které chcete, zrovna bohužel skladem nebude. V takovém případě čekáme na jeho naskladnění (v případě výrobků ze stálé nabídky) – zboží bývá opět na skladě do 3 týdnů. Pokud Vám zásilka s vyměněným prádlem nepřijde do 10 pracovních dní a nebudete chtít čekat na naskladnění zboží, ozvěte se prosím na naši zákaznickou linku 491 204 304 nebo e-mailem na info@astratex.cz. S našimi operátorkami se můžete domluvit na dalším postupu.

Jak je to s platbami při výměně nebo vracení prádla?

Nevyhovující zboží můžete vrátit zdarma prostřednictvím Výměny a vrácení zboží. Peníze posíláme do deseti dnů od obdržení vráceného zboží, na Vámi zadané číslo účtu. Pokud žádné neuvedete, budeme Vás kontaktovat e-mailem s prosbou o jeho zaslání. Pokud účet nevlastníte, na základě domluvy Vám vrátíme peníze složenkou.

Výměna a vrácení zboží

1. Doprava zdarma oběma směry- pro vrácení zboží Vám pošleme štítek s předplaceným poštovným 
- nově vybrané zboží posíláme zdarma 
- nabízíme bezplatné vrácení přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu

2. Rychlé vyřízení - vyměněné zboží odesíláme do 5 pracovních dní od obdržení reklamovaného zboží.

 

Pokud máte nějaké další otázky týkající se nákupu na Astratex.cz, podívejte se na Nejčastěji kladené dotazy nebo kontaktujte naše zákaznické centrum e-mailem na info@astratex.cz či telefonicky na 491 204 304.