491 204 304
Menu

Prostěradla s gumou - barva hnědá

K příjemnému spánku zaručeně přispěje i výběr vhodného prostěradla. Velmi oblíbené je zejména bavlněné prostěradlo s gumou. Toto bavlněné napínací prostěradlo, které je opatřeno právě praktickou gumou všitou po obvodu, je žádané především pro svůj kvalitní materiál, ze kterého je vyrobeno. 100% bavlna bez příměsí je tou nejlepší zárukou zdravého spánku. Bavlněná prostěradla s gumou se stala stálicí tisíců ložnic. Dáte jim i Vy šanci? 

Vybrané filtry:

barva: hnědá

Barva

Cena

Značka

Bavlněná prostěradla s gumou pro snadnou manipulaci

Bavlněná prostěradla s gumou jsou velmi praktická pro pohodlné povlečení matrace. Skvěle k matraci přilnou, není třeba dělat uzle či záhyby a povlečení jakékoliv matrace je tak velice rychlé. Napínací bavlněná prostěradla mají nejen funkční, ale i estetickou funkci, a proto nabízíme bavlněná prostěradla s gumou v několika příjemných barevných odstínech.

Pořiďte si krásně barevná bavlněná prostěradla s gumou a ušetřete si čas i práci při snadném povlečení matrace.

 

Prostěradla z přírodní bavlny

Bavlněná prostěradlo s gumou, která v nabídce na Bonatex.cz naleznete, jsou vyrobena ze 100% přírodní bavlny. Jsou tedy velice příjemná na dotek a skvěle se na nich usíná. Navíc nedráždí pokožku a užívat je mohou také malé děti. Praktická guma pak zaručí, že se ráno nevzbudíte s prostěradlem smotaným u nohou. Bavlna v klasickém úpletu není příliš pružná, a proto dbejte na správný výběr velikosti.

Dopřejte si kvalitní spánek na nejkvalitnějším ložním prádle.