491 204 304
Menu

Dárkové vouchery


Datum: 4.12.2018


Věnujte dárkový poukaz na nákup v Astratexu

Pokud si lámete hlavu s výběrem dárku, vsaďte na jistotu. Zvolit můžete praktický elektronický, nebo klasický papírový poukaz. Rozhodnutí je na vás. O zbytek se postaráme my.

Elektronický poukaz

Ideální dárek na poslední chvíli. Stačí pár kliknutí a poukaz, který si sami navrhnete, vám pošleme do e-mailu.

Vytvořit poukaz na míru

Papírový poukaz

Kvalitní papír v elegantní obálce. Vyberte si hodnotu, dokončete objednávku a my vám poukaz pošleme poštou.

Koupit tištěný poukaz

Víte, že…

... elektronický poukaz je jediný dárek, který vyřešíte za 3 minuty?

Nemusíte pro něj nikam chodit, nemusíte na něj čekat, ani ho balit do celofánu s mašličkou. Stačí vyplnit věnování, vybrat design a vyplnit částku, pak vše zaplatit a poukaz vám přiletí do e-mailu.

... poukazy nakupují nejčastěji muži?

Ženy skoro vždycky ví, co si kdo přeje, nebo minimálně, co potřebuje. Muži ale dárky nejčastěji řeší právě poukazem. Ušetří čas a jejich protějšek si vybere, co si přeje nejvíc. Tomu se říká oboustranná výhra!

... nejčastěji vybíráte poukaz za 3000 Kč?

Za 3000 Kč už si koupíte dva krásné sety i s podvazky a punčochami, nebo plavky i luxusní župánek anebo třeba zásobu boxerek a ponožek na celý rok i s pyžamem. Nemusíte se prostě držet zkrátka a pro jednou si klidně vyhoďte z kopýtka.

... poukazem uděláte radost, i když si nevíte rady?

S kreditem na nákup prostě nemůžete šlápnout vedle, i kdybyste se snažili (a to se samozřejmě nesnažíte). Obdarovaný nebo obdarovaná si vyberou to, co si doopravdy přejí. I ve správné velikosti, střihu i barvě.