491 204 304
Menu

Deky

Do hřejivé deky můžete zachumlat při sledování filmů nebo čtení knížky. Ale správně vybraná deka také doladí váš obývací pokoj nebo ložnici. V naší nabídce najdete huňaté fleecové deky, veselé dětské deky, stylové hrubě pletené deky i luxusní deky z přírodní novozélandské nebo merino vlny, které vám budou sloužit dlouhé roky. Je jen na vás, jestli dáte přednost kostkované klasice, pestrým vzorům nebo umírněnému minimalismu v neutrálních tónech.  

Deka pro zahřátí i jako přehoz

Jelikož jsou naše deky skutečně nádherně designově vyvedené, nemusíte je využívat jen pro zahřátí. Díky neobyčejným vzorům a líbivým barvám je můžete použít také jako přehoz na sedačku nebo přes postel, což dodá Vašemu obývacímu pokoji či ložnici osobitý vzhled. A jestliže se například Vašim dětem podaří ji ušpinit, můžete ji vyprat v pračce do 30 °C. Většinou jsou totiž tyto luxusní přehozy a deky vyrobeny ze 100% polyesteru.

 

Darujte hřejivý pocit – darujte deku

Nevíte, co darovat mamince, babičce a dalším příbuzným? Nebo jste pozváni na svatbu a lámete si hlavu nad svatebním darem? Darujte deku z naší nabídky! Deky Bonatex dodáváme v dárkovém balení, čímž se nebudete muset starat ani o jejich zabalení. Věnujte praktický dárek, který se využije a zároveň potěší. Jedná se o opravdu kvalitní deky, takže tím rozhodně neurazíte - naopak.

Zahřejte se v teple deky z Bonatex.cz!