491 204 304
Menu

Deky

Zahřejte se v chladných zimních večerech. Luxusní deky z naší nabídky nejen dokonale zahřejí, ale také jsou perfektním doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Jejich designové provedení je totiž na velmi vysoké úrovni, takže potěší i Vaše oko. Kromě toho jsou velice kvalitní, jemné a příjemné na dotek. Oblíbí si je celá Vaše rodina.
 
Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku. Z pestrých vzorů a barev si jistě vyberete i Vy!

Deka pro zahřátí i jako přehoz

Jelikož jsou naše deky skutečně nádherně designově vyvedené, nemusíte je využívat jen pro zahřátí. Díky neobyčejným vzorům a líbivým barvám je můžete použít také jako přehoz na sedačku nebo přes postel, což dodá Vašemu obývacímu pokoji či ložnici osobitý vzhled. A jestliže se například Vašim dětem podaří ji ušpinit, můžete ji vyprat v pračce do 30 °C. Většinou jsou totiž tyto luxusní přehozy a deky vyrobeny ze 100% polyesteru.

 

Darujte hřejivý pocit – darujte deku

Nevíte, co darovat mamince, babičce a dalším příbuzným? Nebo jste pozváni na svatbu a lámete si hlavu nad svatebním darem? Darujte deku z naší nabídky! Deky Bonatex dodáváme v dárkovém balení, čímž se nebudete muset starat ani o jejich zabalení. Věnujte praktický dárek, který se využije a zároveň potěší. Jedná se o opravdu kvalitní deky, takže tím rozhodně neurazíte - naopak.

Zahřejte se v teple deky z Bonatex.cz!