491 204 304
Menu

Dětské povlečení

Veselé a barevné dětské povlečení je důležitou součástí každého dětského pokojíčku. Zářivé barvy celou místnost rozjasní a oblíbené dětské motivy si Vaše malé i větší ratolesti hned oblíbí. A nezáleží na tom, zda si děti zamilovaly hrdiny z kreslených filmů nebo dávají přednost tradičním obrázkům pro holky, pro kluky, ale i třeba se zvířátky či kytičkami. Vyberte proto svým nejmenším takové povlečení, které je potěší a ve kterém se jim bude skvěle usínat – ve velikosti pro dětskou postýlku i ve standardních rozměrech.


Dětské povlečení jako dárek

Ložní prádlo sice nepatří mezi ty dárky, o které by si každoročně děti psaly Ježíškovi, ale to neznamená, že jimi svoji ratolest nemůžete potěšit. Pokud máte ve zvyku dávat pod stromeček či k narozeninám více dárků, je pro děti povlečení jistě zajímavým kouskem mezi zbytkem hraček a her. Navíc se u něj nemusíte bát, že zůstane nevyužito nebo po dvou dnech poletí do kouta, kde už navždy zůstane. Dětské povlečení je také výtečným dárkem pro nastávající maminku.

 

Povlečení pro děti ze 100% bavlny

Víme jak je pro Vás důležité zdraví Vašich dětí, a proto v naší nabídce dětského povlečení najdete ložní prádlo vyrobené pouze ze 100% přírodní bavlny. Bavlna je velmi příjemným materiálem, nedráždí pokožku a je velice příjemná na dotek. Díky vysoké savosti budou mít Vaše ratolesti po celou noc maximální komfort. A jestliže vyberete úpravu v podobě krepu, nebudete se muset namáhat s žehlením.

Pořiďte svým dětem povlečení s oblíbenými hravými motivy a nechte je usínat jako v bavlnce.