491 204 304
Menu

Dětské povlečení

Veselé a barevné dětské povlečení je důležitou součástí každého pokojíčku. Zářivé barvy celou místnost rozjasní a oblíbené dětské motivy potěší malé i větší děti. Ať už vaše ratolesti milují postavičky z animovaných filmů, zvířátka nebo třeba písmenka, v naší nabídce určitě objevíte povlečení, ve kterém se jim bude krásně usínat. Povlečení s veselými dětskými motivy nabízíme v rozměrech vhodných do malé postýlky i klasické postele. 

Povlečení jako dárek

Dětské ložní prádlo sice nepatří mezi ty dárky, o které by si každoročně děti psaly Ježíškovi, ale to neznamená, že jimi svoji ratolest nemůžete potěšit. Pokud máte ve zvyku dávat pod stromeček či k narozeninám více dárků, je pro Vaše ratolesti jistě zajímavým kouskem mezi zbytkem hraček a her. Navíc se u něj nemusíte bát, že zůstane nevyužito nebo po dvou dnech poletí do kouta, kde už navždy zůstane. Dětské lůžkoviny jsou také výtečným dárkem pro nastávající maminku jako doplněk do postýlky.

Podívejte se také na ostatní dětské zboží - osušky, pyžama, hrací deky a jiné potřeby.

 

Povlečení ze 100% bavlny

Víme jak je pro Vás důležité zdraví Vašich dětí, a proto v naší nabídce dětského ložního prádla najdete vše vyrobené pouze ze 100% přírodní bavlny. Bavlna je velmi příjemným materiálem, nedráždí pokožku a je velice příjemná na dotek. Díky vysoké savosti budou mít Vaše ratolesti po celou noc maximální komfort. A jestliže vyberete úpravu v podobě krepu, nebudete se muset namáhat s žehlením.

Pořiďte svým dětem povlečení s oblíbenými hravými motivy a nechte je usínat jako v bavlnce.