491 204 304
Menu

Doplňky ke spodnímu prádlu

Občas se stane, že vám podprsenka nesedne podle představ. A nebo si váš oblíbený model nerozumí s konkrétním kouskem oblečení. Obě situace naštěstí mají řešení. Existuje totiž řada šikovných pomocníků, kteří vám podprsenku pomohou upravit. Dobrou službu odvede stahovač ramínek, prodloužené zapínání nebo silikonové podložky pod ramínka. Ale najdete u nás i silikonová ramínka, diskrétní nálepky nebo nalepovací podprsenky pod vykrojené šaty a topy.

 

Doplňky praktické i krásné

Náhradní ramínka do podprsenky nemusí sloužit vždy jen jako praktické doplňky, které si poradí s hlubokými výstřihy či korzetovými střihy. Naopak jimi můžete upoutat pozornost a použít je jako dekoraci. Ozdobná ramínka totiž nejsou nic výjimečného a na Astratex.cz si vyberete rovnou z několika různých motivů.

Ještě krásněji pak budete vypadat s tradičními podvazky – a to nejenom ve svatební den. A pokud se náhodou trápíte pro malá prsa, vycpávky do podprsenky vyřeší všechny Vaše problémy. Už žádné mindráky – buďte i díky Astratex.cz jednoduše krásná.