491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) 491 204 304 (8.00 - 18.00)

491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) Potřebujete poradit?491 204 304 (po - pá 8.00 - 18.00) PO - PÁ 8.00 - 18.00

PoradnaPrůvodce velikostmi
0
Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Funkční prádlo

Kvalitní pánské funkční prádlo oceníte při každé sportovní aktivitě. Vaše pokožka zůstane suchá a Vy si budete moci lyžování, hokej a další zimní aktivity vychutnat naplno – s pocitem komfortního sucha a tepla. Nezapomeňte ovšem, že se funkční prádlo dělí do dvou kategorií - první a druhá vrstva. 

První vrstva je brána jako základní a stane se v podstatě Vaši druhou kůží. Má sací vlastnosti, které odvádí pot od těla a udržuje konstantní tělesnou teplotu. Více zde>

Druhá vrstva je tepelně izolační a obléká se na první vrstvu. Zamezuje ztrátě tělesného tepla a je určená do chladného počasí. Více zde>.

Požadovaný obsah nenalezen.

Funkční prádlo pro exkluzivní pocit sucha

Ptáte se, v čem je to tolik opěvované funkční prádlo vlastně tak výjimečné? Je vyrobeno ze speciálních syntetických vláken, která enormně nasáknou vlhkost a odvedou ji pryč od těla. Díky tomu budete v suchu – už žádný lepivý pocit na zpocených zádech. Funkční prádlo zůstává suché, neboť předává vlhkost do vzduchu či dalších vrstev oblečení. A když podáte extrémní výkon a funkční prádlo přece jen trochu navlhne, můžete si být jisti, že do druhého dne jej budete mít opět suché a můžete jej použít.
 

Funkční prádlo nestudí

Máte zpocená záda a při zafoukání větru se Vám navlhlé tričko přilepí na kůži a nepříjemně zastudí? S funkčním prádlem se Vám to nestane. Termo prádlo totiž nestudí. Nasáklou vlhkost totiž předá dále – do vzduchu nebo do dalších vrstev oblečení a samotné zůstane suché, a tedy nestudí. Vyzkoušejte komfort při sportu i Vy a objednejte si termoprádlo pro všechny své zimní pohybové aktivity.
 

Funkční prádlo je pro všechny příležitosti

Zajistit si dokonalé pohodlí znamená obléknout se do termoprádla od hlavy až k patě. Naštěstí s Astratexem to je hračka. V naší nabídce totiž najdete dámská termo trička, trenky i spodky. A to jak s dlouhými či krátkými rukávy či nohavicemi. A nezapomínáme ani na praktické termoponožky, které Vám zajistí nohy v teple. A to je pro horské túry i pořádnou lyžovačku základ. Navíc si můžete vybrat z vícera barev a vystoupit tak z nudné šedi černého oblečení – v nabídce i modré či červené kousky!