491 204 304
Menu

V hlavní roli podprsenka Celebration


Datum: 8.2.2022

V hlavní roli podprsenka Celebration

Oslava ženskosti v krajkovém provedení

Rafinovaná hra s kontrasty

Nevyztužené košíčky podprsenky Celebration tvoří překrásná krajka podšitá jemným tylem. Krajkový reliéf tak skvěle vynikne na pokožce. Díky klasickým a podpůrným bočním kosticím i vyššímu středu podprsenka udrží na místě i velká ňadra.

Neodolatelná barevná paleta

Nevyztuženou podprsenku Celebration nabízíme ve třech barevných provedeních. Když si model zamilujete, můžete si ho pořídit ve více barvách.

Tělová

Skvělá volba pod světlou halenku nebo bílé šaty.


Černá

Oceníte ji třeba v kombinaci s tmavými koktejlkami.

Červená

Odstín, který v kontrastu s pokožkou vypadá skvostně.

Pro každý den i mimořádné momenty

I když podprsenka Celebration svým názvem naznačuje, že se hodí pro slavnostní příležitosti, můžete se na ni spolehnout i při běžném nošení. Ať už si ji obléknete pod svůdné šaty, košili do práce nebo obyčejné tričko, budete se cítit výjimečně. Protože každý den může být malou oslavou.Vyzkoušejte i polovyztužený model

Preferujete polovyztužené podprsenky? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Celebration totiž nabízíme i v tomto provedení. Dominantním prvkem podprsenky s příjemně měkkými a dostatečně hlubokými košíčky zůstává jemná krajka, která po stranách přechází v hladké zapínání.

Máte raději hladké košíčky? Žádný problém

Při navrhování Celebration jsme mysleli i na ženy, které mají rády hladké materiály. Právě pro ně jsme vytvořili polovyztužený model s hladkými košíčky z mikrovlákna, které decentně lemuje krajka. Podprsenka se díky své konstrukci hodí jak pro velká, tak i pro menší prsa.Svůdný set ve vaší režii

Podprsenky Celebration můžete kombinovat rovnou se třemi typy kalhotek. Milovnice krajky mohou zvolit kalhotky v klasickém střihu nebo svůdná tanga. Třetí model z hladkého mikrovlákna s romantickou krajkou v přední části je ideální pod přiléhavé oblečení.

Líbí se vám tento produkt? Doporučte ho i svým přátelům!

Facebook
Zkopírovat odkaz