491 204 304
Menu

Jak vybrat funkční prádlo?


Datum: 18.1.2018

Pracujete rádi na zahradě? Pohybujete se často ve volné přírodě? Sportujete? Při těchto činnostech Vás občas bolí záda? V zimě trpíte na prochladnutí? Pokud jste si kladně odpověděli na jakoukoliv z těchto otázek, potom je čas myslet na Vaše zdraví a tělesnou pohodu – POUŽÍVEJTE SPRÁVNÉ FUNKČNÍ PRÁDLO!

Funkční prádlo jsme pro Vás vybrali a rozdělili do 3 základních kategorií, které pokryjí všechny Vaše požadavky pro jedinečný osobní komfort:

1. Řada CLASSIC - funkční prádlo vhodné pro univerzální použití (sport, fyzická práce, pohyb venku i v nepříznivých klimatických podmínkách…). Základem materiálu je elastická tkanina tvořící mřížku, jenž odvádí pot pomocí kapilár z pokožky směrem ven. Povrch Vašeho těla tak zůstává suchý, snadno udržuje stálou teplotu a Vy jste chráněni před prochladnutím.

2. Řada THERMO - funkční prádlo se zvýšenou gramáží – tzn. je mnohem silnější než prádlo řady CLASSIC. Tyto modely se dobře uplatní při pohybu nebo sportu v náročnějších povětrnostních podmínkách, stejně jako při výkonu fyzické práce.

3. Řada EXTREME THERMO - funkční prádlo s tou nejvyšší vyráběnou gramáží. Už název nám napovídá, že jde o prádlo velmi vhodné pro práci, pobyt či sport v extrémních povětrnostních podmínkách.

Dále v naší nabídce naleznete i velmi kvalitní funkční doplňky, které výše zmiňované kolekce ideálně doplňují!

Všechny modely splňují náročné požadavky zákazníků, přičemž před zařazením jednotlivých produktů na web jsme je pro Vás osobně otestovali!

Prohlédnout nabídku dámského funkčního prádla.

Prohlédnout nabídku pánského funkčního prádla.