491 204 304
Menu

Jersey prostěradla

Jersey prostěradla si zamilujete na první dotek. Lůžkoviny jersey jsou velmi příjemné, heboučké a nemusí se žehlit, což vám ušetří spoustu času. Prostěradla jsou napínací, takže se bez potíží přizpůsobí matraci vysoké až 25 centimetrů. S jersey prostěradlem se vám už nestane, že si během spánku odhrnete prostěradlo a budete spát na samotné matraci. Prostěradla jersey nabízíme ve standardních i prodloužených rozměrech a také ve velikostech pro dětskou postýlku. 

Jersey prostěradla v trendy barvách

Prostěradla Jersey jsou vyrobena z kvalitní 100% bavlny a mají gramáž 140g/m2. I proto mají prostěradla Jersey tak zářivé a stálé barvy. Rozveselte svoji ložnici a dejte sbohem fádním bílým prostěradlům - v naší nabídce si můžete vybrat ze všech barev duhy. Vyberte si barvu podle povlečení nebo podle barvy zdí ložnice. Pořiďte si prostěradlo, které je nejen praktické, ale navíc skvěle vypadá.

 

Jersey prostěradla ze 100% bavlny

Jersey prostěradla v naší nabídce jsou vyrobena pouze ze 100% přírodní bavlny. Jsou proto velice příjemná na omak a skvěle se na nich usíná. Nedráždí pokožku, a jsou tak vhodná i pro malé děti. Díky speciálnímu úpletu, v němž mají očka různou velikost, je možné tato prostěradla napínat až o 25 %. Proto jsou výtečnými společníky pro ty, kteří se probouzí s běžným bavlněným prostěradlem smotaným u nohou. Jersey prostěradlo pohodlně napnete a můžete v klidu spát celou noc.

Rozlučte se s nudnou šedí ve své ložnici - pořiďte si barevné Jersey prostěradlo.