491 204 304
Menu

Krepové povlečení

Kvalitní krepové povlečení s reliéfním vzorem dodá každé ložnici na osobitosti. Technologie krepování zaručí atraktivní a originální vzhled. Ale největší předností krepu je, že se nemusí žehlit. Krepové povlečení se vyrábí ze 100% bavlny, která si udržuje barvu a tvar. Krepové ložní prádlo u nás pořídíte jak ve standardních rozměrech, tak i v prodloužených velikostech, což ocení zejména jedinci vyššího vzrůstu.

Krep v elegantních vzorech

Díky moderním technologiím si již dnes můžete zakoupit ložní prádlo, které rozzáří Vaši postel. Soupravy od značky Dante se navíc vyrábí v neskutečně krásných vzorech, které se hodí do každé elegantní ložnice. Vyměňte svoje staré jednobarevné povlečení za moderní a trendy, ve kterém se Vám bude skvěle usínat. Krepové soupravy jsou velice praktické a navíc skvěle vypadají.

Podlehněte kouzlu povlečení z bavlněného krepu a pořiďte si jej do své ložnice také. Podívejte se ale také na ostatní kvalitní povlečení z Bonatex.cz. Zaujmout Vás může také povlečení Mako Jersey. Pokud potřebujete poradit s výběrem materiálu, neváhejte se na nás obrátit.

 

Dejte sbohem žehlení. Nadobro!

Zdráháte se uvěřit tomu, že by se ložní prádlo skutečně nemuselo žehlit? Skutečně tomu tak je. Žehlením nejenže byste si přidávala zbytečnou práci, ale navíc byste také materiál znehodnotili.

Tato speciální látka (v naší nabídce ze 100% bavlny) vzniká díky speciálním válcům, které na látku vytlačují její typický prostorový vzor. Rozžehlením byste látku opět narovnala a získala bavlněné povlečení – ovšem tu a tam lehce vytahané. 

Žehlení se tedy u bavlněného krepu zbavíte opravdu navždy!