491 204 304
Menu

Luxusní povlečení

Proměňte svoji ložnici pomocí luxusního povlečení v kouzelné místo, kde se vám bude nádherně usínat. V naší nabídce naleznete přepychové ložní prádlo ze saténu, tencelu, atlasu, lnu nebo bambusu, ale i vybrané luxusní povlečení z bavlněného saténu. Vybírat také můžete luxusní kousky ze 100% bavlny. Díky těmto materiálům je ložní povlečení velice příjemné na dotek a nestudí. Spánkem strávíme až třetinu života, a proto by byla škoda na povlečení šetřit, nemyslíte? 

Co najdete v sadě luxusního povlečení?

Naprostá většina našeho luxusního ložního prádla obsahuje povlak na přikrývkuna velký polštář i na malý polštářek, případně také prostěradlo. V naší nabídce najdete honosné povlečení pro jednolůžko i dvojlůžko, které samozřejmě obsahuje povlaky na dva polštáře a dvě přikrývky, případně na jednu velkou peřinu. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si přepychové soupravy podle svého vkusu a potřeb!

Povlečení a ložní prádlo z Bonatexu zaručeně splní Vaše očekávání. Přesvěčte se sami.

 

Luxus jako dárek

Nevíte, jaký darovat dárek novomanželům, rodičům nebo dobrým přátelům? Věnujte jim pohodlné a krásné ložní prádlo z Bonatex.cz! Mnoho žen a mužů po luxusu touží, ale sami by si jej nikdy nekoupili. Udělejte jim radost a pořiďte jim originální a nádherné bambusové povlečení či ložní prádlo z Mako saténu.
 
Produkty z naší nabídky uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Pořiďte si je také!