491 204 304
Menu


Datum: 26.10.2021

Specialisté na spodní prádlo a plavky

Prodeji spodního prádla a plavek se věnujeme už více než 20 let. Pečlivě pro vás vybíráme ty nekvalitnější produkty od renomovaných výrobců a zároveň nabízíme prádlo v rámci naší privátní značky. Do ní promítáme naše dlouholeté zkušenosti, znalost trhu i požadavky našich zákazníků. Kromě spodního prádla u nás najdete také volnočasové a sportovní oblečení, punčochové zboží nebo bytové doplňky.

Historie

Společnost Astratex v roce 2000 založil Petr Vít v Červeném Kostelci u Náchoda. Astratex se v počátcích soustředil na zásilkový prodej dámského spodního prádla. O pět let později se proměnil v e-shop, který se v segmentu spodního prádla stal jedničkou na českém trhu. Díky postupné expanzi do zahraničí dnes Astratex patří mezi největší středoevropské online prodejce spodního prádla a plavek.

Naše mise

Pohodlí začíná už pod oblečením. Proto usilujeme o to, abyste u nás vždy našli velký výběr kvalitního spodního prádla. A abyste se na nás mohli spolehnout v každé životní situaci nebo roli. Ale tím to nekončí. Chceme se také podělit o 20 let zkušeností, a proto vám rádi poradíme, jak vybrat správný střih, materiál nebo velikost, abyste se ve svém prádle cítili skvěle. Věříme, že nákup spodního prádla na internetu může být příjemný zážitek. A děláme vše pro to, aby to tak skutečně bylo.

##products[sk1]##

Astratex v číslech

cards

Náš tým

Je nás přes 150, někteří z nás pracují v Náchodě a jiní v Praze. Ale cíl máme všichni stejný – chceme, aby každý váš nákup byl snadný, pohodlný a příjemný. Najdete u nás ostřílené profíky i mladé talenty. A každý z nich je důležitý. E-shop je totiž složitý organismus, jehož fungování stojí na týmové spolupráci. A proto je třeba, aby všichni, kteří se podílí na jeho chodu, táhli za jeden provaz.

video


##products[sk2]##
##products[sk3]##