491 204 304
Menu

Podprsenky Maia


Datum: 18.10.2021

Podprsenky Maia

Přizpůsobí se vašim křivkám. Kterou si vyberete?

Košíčky se speciální technologií

Pro všechny modely podprsenky Maia jsou charakteristické lehce vyztužené košíčky z unikátní termoaktivní pěny. Působením tělesného tepla se košíčky vytvarují podle křivek těla a poskytnou poprsí komfortní oporu na celý den. Hladké košíčky doplňují ramínka a lemování v saténovém vzhledu.

Seznamte se se všemi modely

Podprsenku Maia, která dlouhodobě patří mezi naše bestsellery, nabízíme hned v několika designech. Ať už fandíte hladkému provedení, nebo ozdobným prvkům, určitě si vyberete.

Maia4D Soft Control Pearl

Středovou část pěnových košíčků modelu Maia4D Soft Control Pearl doplňuje něžná krajková aplikace a drobná perlička. Tyto detaily podprsence propůjčují luxusní vzhled.

Maia4D Soft Control Lace

V místě spojení košíčků s ramínky je podprsenka Maia 4D Soft Control Lace zdobena decentní krajkou. Tento design působí velmi elegantně.

Maia 4D Soft Control Deluxe

Podprsenku Maia 4D Soft Control Deluxe zdobí ramínka se saténovým vzhledem, která doplňuje saténová stužka lemující okraje košíčků a linii kostic. Ideální model pro každodenní nošení.

Kojicí podprsenka Maia4D Soft Control

Horní část košíčků kojicí podprsenky Maia4D Soft Control můžete odepnout pro snadné kojení. Model ve středu zdobí decentní krajka tón v tónu.

Podprsenky, které ženy milují

Podprsenky Maia mají tisíce spokojených majitelek. Naše zákaznice u nich oceňují především pohodlí a materiál, který se přizpůsobí jejich křivkám. I proto často nezůstávají pouze u jedné podprsenky, ale s radostí si jich do prádelníku pořizují hned několik.Tento produkt doporučuje

Iva Kubelková

Podprsenky Maia si oblíbila i naše ambasadorka Iva Kubelková, protože dodají oporu i většímu poprsí, aniž by zvětšily jeho objem. A díky svému střihu a výběru barev jsou pohodlným základem pod jakýkoliv outfit.

Minuta v prádle

Hledáte tu nejlepší podprsenku pod světlá trička a topy? Prozradíme vám, že bílá to není. Raději si vyberte některou z podprsenek Maia v tělové barvě. Ta splyne s pokožkou a nebude pod oblečením prosvítat.

Líbí se vám tento produkt? Doporučte ho svým přátelům!

Facebook
Zkopírovat odkaz