491 204 304
Menu

Podprsenky po ablaci prsu


Datum: 18.1.2018

Protože Astratex a.s. již delší dobu podporuje různé projekty na prevenci rakoviny prsu, rozhodli jsme se vyjít vstříc také pacientkám s tímto onemocněním a zařadili jsme do naší nabídky prádlo pro ženy po ablaci prsu.

Při výběru nabízeného prádla dbáme na to, aby splňovalo ty nejvyšší nároky na funkčnost a pohodlné nošení, protože obojí je u protetického prádla velmi důležité, zároveň se však snažíme, aby podprsenky neztrácely nic z krásy a elegance klasického prádla.

Střih podprsenek je samozřejmě přizpůsoben nošení epitézy. Všechny nabízené protetické podprsenky mají v obou košíčcích všité kapsičky pro vložení epitézy, ta tak drží na svém místě a Vy se můžete cítit sebejistě v každé situaci a užívat si života naplno, jako byste epitézu ani nenosila.

Kromě všitých kapsiček mají podprsenky také vyšší střed, který zaručuje diskrétnost a správné držení epitézy. Prádlo je i přesto na pohled krásné a přitažlivé.

Ramínka podprsenek jsou širší a šitá z jemného materiálu, takže neškrtí a prádlo je tak vhodné i pro ženy se zvýšeným rizikem vzniku lymfedému.

Při výběru prádla myslíme na ženy všech postav, a tak u nás najdete protetické prádlo již od velikosti 70B až po podprsenky pro plnější tvary ve velikostech do 110C.

Věříme, že v naší nabídce najdete tu správnou podprsenku, díky které se budete opět cítit sebejistě a přitažlivě.

Prohlédnout kompletní nabídku protetického prádla.