491 204 304
Menu

Povlečení z bavlněného saténu

Povlečení z bavlněného saténu je právoplatným nástupcem bavlněného ložního prádla. Je velice příjemné na dotek, a přitom si zachovává všechny významné benefity bavlny coby přírodního materiálu. Toto povlečení se vyrábí z jemné česané bavlněné příze, pro kterou je charakteristický přirozený lesk. Díky tomu, že je materiál hustě tkaný, je povlečení velmi pevné a má dlouhou životnost. Bavlněný satén navíc dokáže v zimě zahřát, zatímco v létě příjemně chladí. 

Bavlněný satén – budoucnost ložnic

 

Přírodní materiál, který v sobě skloubí ty nejlepší vlastnosti bavlny a saténu. Předně nestudí a neklouže a zároveň si udržuje luxusní vzhled. Používat jej tedy můžete i v zimních měsících, kdy jemný chlad na rozdíl od parného léta není příliš žádoucí. Prádlo můžete také prát v pračce – na 40 °C a po rubu, není však vhodné jej sušit v sušičce.
 
 

Saténové povlečení v mnoha vzorech a barvách

 

V naší nabídce naleznete produkty z bavlněného saténu v mnoha různých barvách a vzorech. Obsah bavlny ve tkanině zaručuje jasné barvy. Nabízíme Vám moderní vzory, které dodají luxusní vzhled a osobité kouzlo. Ložní prádlo pro Vás připravili návrháři značek Dante, Greno, Bonatex a mnohých dalších.
 
Dovolte si luxus příjemného ložního prádla z Bonatex.cz!