491 204 304
Menu

Přikrývky

Vedle kvalitních polštářů a matrací jsou prošívané přikrývky nebo peřiny z dutého vlákna další přísadou v receptu na spokojený spánek. V naší nabídce najdete kvalitní antialergické přikrývky, termo přikrývky od českých výrobců, francouzské přikrývky či prošívané peřiny pro děti. Vybírat můžete mezi lehčími přikrývkami pro letní měsíce, silnějšími peřinami na zimu nebo chytrými celoročními přikrývkami se skvělou termoregulací.

Termo přikrývky a peřiny na celý rok

V létě horko a v zimě zima? S našimi přikrývkami už ne. Nabízíme Vám kvalitní peřiny na letní i zimní měsíce i chytré celoroční s výtečnou termoregulací (také zvané termo či thermo přikrývky).

Najděte správnou teplotu a zbytečně nemrzněte ani se kvůli vedru neodkopávejte. Bonatex.cz přináší totiž zimní i letní přikrývky ve všech požadovaných rozměrech. Užijte si hodiny strávené  v posteli na maximum a objevte pohodlí, které nabízejí přikrývky v kombinaci s naším povlečením.

Pro ještě více klidný spánek k přikrývce doporučujeme také prošívané polštáře z dutého vlákna. Nezapomeňte také na chránič matrace a přehoz přes postel