491 204 304
Menu

Přikrývky

Vedle kvalitních polštářů a matrací jsou prošívané přikrývky či peřiny z dutého vlákna další přísadou v receptu na spokojený spánek. Kdo nemiluje zachumlat se do zahřáté peřiny až po uši? Bonatex.cz Vám proto nabízí široký výběr sortimentu - kvalitní antialergické přikrývky či termo přikrývky od českých výrobců. Naleznete zde i francouzské přikrývky či prošívané peřiny pro děti. Objednejte si proto přesně podle svých potřeb a zajistěte si pohodlí po celou noc. Vždyť pod peřinou strávíte i třetinu dne, investujte tedy do kvality.

Pořiďte si prošívané přikrývky a peřiny v kvalitě, jakou si zasloužíte!


Termo přikrývky a peřiny na celý rok

V létě horko a v zimě zima? S našimi přikrývkami už ne. Nabízíme Vám kvalitní peřiny na letní i zimní měsíce i chytré celoroční s výtečnou termoregulací (také zvané termo či thermo přikrývky).

Najděte správnou teplotu a zbytečně nemrzněte ani se kvůli vedru neodkopávejte. Bonatex.cz přináší totiž zimní i letní přikrývky ve všech požadovaných rozměrech. Užijte si hodiny strávené  v posteli na maximum a objevte pohodlí, které nabízejí přikrývky v kombinaci s naším povlečením.

Pro ještě více klidný spánek k přikrývce doporučujeme také prošívané polštáře z dutého vlákna. Nezapomeňte také na chránič matrace a přehoz přes postel