491 204 304
Menu

Prostěradla bez gumy

Prostěradlo je spolu s povlečením jedním z prostředků kvalitního spánku. Pro ty z Vás, kteří preferují klasická bavlněná prostěradla bez gumy, nabízíme kvalitní jednobarevná bavlněná prostěradla, ale i prostěradla se vzory, která zaručeně Vaši postel rozjasní. Barevná bavlněná prostěradla Vaši ložnici příjemně oživí a Vám se bude v posteli dobře relaxovat a lépe usínat.

Vyberte rozměr

Barva

Značka

 

Bavlněná prostěradla bez gumy – záruka kvality

Bavlněné prostěradlo bez gumy je vyrobeno z kvalitního zdravotně nezávadného materiálu - 100% bavlny bez příměsí, a je tak zárukou nejen zdravého spánku, ale zároveň i tvarové a rozměrové stálosti prostěradla.

Objednejte si i Vy bavlněné prostěradlo bez gumy v příjemné barvě pro svůj klidný a spokojený spánek.

Prostěradla pro milovníky klasiky

Jste milovníky tradičních obyčejných bavlněných prostěradel, která bez potíží použijete také na menší postel či pro návštěvu, kterou uložíte na sedačku v obývacím pokoji? Bonatex.cz Vám nabízí výběr z mnoha příjemných barev i vzorů. Doby bílých nemocničních prostěradel už jsou dávno pryč – i klasika může jít s dobou a nabízet to nejlepší. Barevné kousky se tak rychle neušpiní a navíc skvěle doplní celý Váš interiér.

Objevte výhody bavlněných prostěradel bez gumy i Vy a podlehněte barevné mánii.